| Продукт исеме | Һава суыткычы өчен торбасыман эретү җылыткычы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...Торбалы эретү җылыткычыҺава суыткычы һава суыткычының канатына яки эретү өчен су тартмасына урнаштырыла. Гадәттә U формасындагы яки AA ТИПындагы форма кулланыла (беренче рәсемдә күрсәтелгәнчә, икеләтә туры торба). Эретү җылыткычы торбасының озынлыгы суыткычның озынлыгына карап билгеләнә. | |
Эретү өчен торбасыман җылыткычэлектр энергиясен җылылык энергиясенә әйләндерә торган махсус электр компоненты.эретү торбасыман җылыткычКабык буларак металл торба, һәм спираль электротермаль эретмә чыбык (никель-хром, тимер-хром эретмәсе) торбаның үзәк күчәре буйлап тигез таралган. Бушлык яхшы изоляция һәм җылылык үткәрүчәнлеккә ия булган модификацияләнгән MgO порошогы белән тутырыла һәм тыгызлана. Торба очлары силикон яки керамик продуктлар белән герметизацияләнә. Югары җылылык нәтиҗәлелеге, куллану җиңеллеге, урнаштыру җиңеллеге һәм пычранмау сәбәпле, ул төрле җылыту очракларында киң кулланыла.
Гомумән алганда,эретү җылыткычыМичтә дым эшкәртү ысулы кулланыла, төсе беже, югары температурада җылытылырга мөмкин, электр җылыту трубкасының өслек төсе кара яки куе яшел.
1, кечкенә зурлык, зур көч: эчке өлешеэретү җылыткыч трубкасынигездә, кластерлы торбалы җылыту элементларын куллана.
2, электрсуыткыч эретү җылыткычы Тиз җылылык реакциясе, югары температура контроле төгәллеге, югары комплекслы җылылык нәтиҗәлелеге.
3, югары җылыту температурасы:эретү җылыткычы проект эш температурасы 850 градуска кадәр булырга мөмкин.
4, электр эретү җылыткычыгади структура, аз материал һәм югары җылылык әйләндерү тизлеге, шул ук вакытта энергия һәм электр энергиясен экономияләү.
5, озын гомер, югары ышанычлылык:дат басмас корычтан ясалган эретү җылыту элементымахсус электр җылыту материалларыннан эшләнгән, проектланган көч йөкләнеше белән берлектә, җылыткыч күп төрле яклау куллана, бу эретү җылыткычының куркынычсызлыгын һәм гомерен сизелерлек арттыра.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













