Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Туңдыргычны эретү өчен җылыту кабеле |
| Изоляция материалы | Силикон каучук |
| Чыбык диаметры | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | махсуслаштырылган |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | эретү җылыту чыбыгы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Эретүтуңдыргыч җылыту кабеленең озынлыгы,көчәнеш һәм куәт кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Чыбык диаметрын 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм һәм 4,0 мм итеп сайларга мөмкин. Чыбык өслеге пыяла утыннан, алюминийдан яки дат басмас корычтан үрелгән булырга мөмкин. ...эретү чыбыклы җылыткычКургаш чыбык тоташтыргычы булган җылыту өлеше резина башлы яки ике стеналы кыскара торган трубка белән герметикланырга мөмкин, сез үзегезнең куллану ихтыяҗларыгызга карап сайлый аласыз. | |
Продукт конфигурациясе
...үрелгән җылыту кабелеоригиналь силикон җылыту чыбыгы нигезендә дат басмас корыч үрелгән катламны, алюминий үрелгән катламны һәм пыяла җепсел үрелгән катламны арттыру (продукт фотосында күрсәтелгәнчә)дат басмас корычтан үрелгән җылыту чыбыгы), Үрелгән катлам арту сәбәпле, урнаштыру һәм куллану вакытында саклау эффекты арта, нигездә суыткыч ишек рамкасында салкын саклау һәм башка эретү эффектлары кулланыла.
Силикон каучук җылыту чыбыгы материалы җепсел корпустан, эретмә җылыту чыбыгыннан һәм силикон каучук изоляторыннан тора. Структура спираль структурага, күп үзәкле структурага, бер чыбыклы структурага һәм ике катламлы структурага бүленә. Ул электр җылыту ярдәмендә эшли. Процесс - эретмә җылыту чыбыгын җепсел корпусына спираль корпуска уратып, билгеле бер каршылык тудыру, аннары изоляция һәм җылылык үткәрү ролен башкару өчен спираль җылыту үзәге тышына силикагель катламын урау. Силикагель кайнар чыбыгының җылылык әйләндерү дәрәҗәсе югарырак, 98% тан артыкка кадәр. Ул электр җылыту төренә карый. Ул электрон продуктларны эшкәртү, кайнар компресс медицина процедурасы, массаж сәламәтлек саклау, электр тропикасы, авырлыкны киметү продуктлары һ.б. өчен яраклы, билгеле бер җылылык ярдәмче ролен уйный ала.
Продукция үзенчәлеге
1, җылыту чыбык материалы: никель-хром эретмәсе, Константан, бакыр-никель эретмәсе һ.б.;
2. Алюминий үрелгән җылыту кабелеструктурасы: эчке катлам спираль җылыту чыбыгы яки туры үзәкле җылыту материалы; тышкы катлам дат басмас корычтан үрелгән катлам яки алюминийдан үрелгән катлам, эчке һәм тышкы яктан ике катлам изоляция катламы, изоляция катламы силикагельдән ясалган, эчке изоляция катламы экранлау катламы буларак үрелгән бакыр чыбыктан ясалган, ә экранлау катламы тышкы изоляция катламы өчен силикагель белән капланган. Югары температурага чыдам, тузуга чыдам, көчле тартылуга чыдам;
3, бөкләү тесты: 5000 тапкырдан артык, аномаль күренешләр юк;
4, Урау тесты: 25,000 тапкырдан артык, аномаль күренешләр юк;
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













