Продукт конфигурациясе
Алюминий үрелгән эретү җылыту чыбыгы/кабеле - эретү өчен кулланыла торган җылыту элементы, ул гадәттә суыткычларда, туңдыргычларда һәм башка суыткыч җиһазларында очрый. Аның төп функциясе - җиһазларның нормаль эшләвен тәэмин итү өчен җылыту юлы белән парландыргычтагы туңу катламын эретү. Үрелгән эретү чыбыгы җылыткыч гадәттә никель-хром эретмәсеннән ясала, ул яхшы коррозиягә чыдам һәм электр үткәрүчәнлеккә ия. Эретү җылыту чыбыгы өслеге силикон каучук яки ПВХ изоляция катламыннан тора, һәм җылыту линиясендә үрелгән пыяла җепсел катламы яки дат басмас корыч/алюминий үрелгән катлам булырга мөмкин, ул, нигездә, урнаштыру һәм куллану вакытында өслекнең киселүен булдырмас өчен саклагыч роль уйный һәм кыска ялганышны булдырмый.
Суыткыч эшләгәндә, парга әйләндергечнең түбән температурасы аркасында, һавадагы су пары парга әйләндергеч өслегендә конденсацияләнеп, туң барлыкка китерә. Бу проблеманы хәл итү өчен, суыткычлар еш кына эретү системалары белән җиһазландырыла. Җиһазлар туң катламы артык калын булуын ачыклагач, алюминий үрелгән эретү чыбык җылыткычлары туң катламын эретү өчен җылытыла. Эретү тәмамланганнан соң, җылыту линиясе эшләүдән туктый һәм җиһазлар гадәти суыту режимына кайта.
Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Дренаж торбасы өчен алюминий үрелгән җылыту чыбык кабеле |
| Изоляция материалы | Силикон каучук |
| Чыбык диаметры | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | махсуслаштырылган |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | эретү җылыту чыбыклары белән тәэмин итүче/җитештерүче/завод |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Эретүче алюминий үрелгән җылыткыч чыбыкның озынлыгын, көчәнешен һәм көчен кирәк булганда көйләргә мөмкин. Чыбыкның диаметрын 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм һәм 4,0 мм итеп сайларга мөмкин. Чыбык өслеген пыяла утыннан, алюминийдан яки дат басмас корычтан үрергә мөмкин. ...эретү чыбыклы җылыткычКургаш чыбык тоташтыргычы булган җылыту өлеше резина башлы яки ике стеналы кыскара торган трубка белән герметикланырга мөмкин, сез үзегезнең куллану ихтыяҗларыгызга карап сайлый аласыз. | |
Продукция үзенчәлекләре
*** Нәтиҗәле эретү: Туң катламын тиз эретә, җиһазларның нәтиҗәлелеген арттыра.
*** Озынайтылган хезмәт: җиһазларга туң катламы зыянын киметә.
*** Энергияне саклау: Җиһазларның нәтиҗәле эшләвен тәэмин итү һәм энергия куллануны киметү.
Продукция куллану
Алюминий үрелгән эретү чыбыклы җылыткыч, нигездә, суыткычларда, туңдыргычларда, кондиционерларда һәм даими эретеп торырга тиешле башка суыту җиһазларында кулланыла.
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














