Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Ишек рамкасы өчен силикон җылыту чыбыгы |
| Изоляция материалы | Силикон каучук |
| Чыбык диаметры | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | махсуслаштырылган |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | эретү җылыту чыбыгы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Ишек рамкасы өчен силикон җылыту чыбыгы озынлыгын, көчәнешен һәм көчен кирәк булганда көйләргә мөмкин. Чыбык диаметрын 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм һәм 4,0 мм итеп сайларга мөмкин. Чыбык өслеге пыяла утыннан, алюминийдан яки дат басмас корычтан үрелгән булырга мөмкин. ...эретү чыбыклы җылыткычКургаш чыбык тоташтыргычы булган җылыту өлеше резина башлы яки ике стеналы кыскара торган трубка белән герметикланырга мөмкин, сез үзегезнең куллану ихтыяҗларыгызга карап сайлый аласыз. | |
Продукт конфигурациясе
Силикон җылыту чыбыгы ике өлештән тора: изоляцияләүче тышкы катлам һәм чыбык үзәге. Изоляцияләүче катлам силикон каучуктан эшләнгән, силикон каучук йомшак, яхшы изоляциягә ия, югары температурага һәм түбән температурага чыдам, 400 градуска кадәр югары температурага чыдам, гадәти режимда кулланырга мөмкин, йомшаклык үзгәрешсез, җылылык тарату бердәм, шуңа күрә силикон җылылык куллану диапазоны бик киң. Силикон каучук җылыту чыбыгы, никель-хром эретмәсе, Константан, Кангманган-бакыр, цинк ак бакыр тере бакыр-никель эретмәсе һ.б. кебек күп материаллар бар, гомуми җылыту материалы никель-хром эретмәсен куллана.
Продукция үзенчәлекләре
Силикон җылыту чыбыкларының төп үзенчәлекләре: тиз җылыту, югары температурага чыдамлык, параметрларны сыгылмалы көйләү, әкрен таркалу, озын хезмәт итү вакыты, иң мөһиме - түбән бәя, экономияле, киң куллану диапазоны, мәсәлән: игенчелек, теплица яшелчәләре, электр белән җылытыла торган түшәк, идән җылыту, электр юрган, идән җылыту, электр плитасы, дөге пешергеч һ.б. Адаптив көчәнеш диапазоны 3.7V-220V.
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













