| Продукт исеме | Whirlpool деталь № W10310274 Мич/Пешерү миче өчен торбасыман җылыткыч элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 8.0 мм |
| Деталь № | W10310274 |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Көчәнеш | 240В |
| Куллану | Мичнең җылыту элементы |
| Торба материалы | Дат басмас корыч |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Бу Whirlpool пешерү миче элементы W10310274 - мич өчен алыштыручы деталь. Ул Whirlpool мичләре белән туры килә һәм мичнең кирәкле температурага кадәр җылынуы өчен кулланыла. Мичнең җылыту элементы җайланманың аскы өлешендә урнашкан. Мичнең торбалы җылыткычы - дат басмас корычтан ясалган 304 трубка, куе яшел. Бу алыштыруга заказ бирү алдыннан, зинһар, алдагы деталь һәм җайланма моделе белән туры килүен тикшерегез. 1. Whirlpool пешерү элементы W10310274 2. Мичнең торбасыман җылыткычы - Whirlpool мич өчен алыштыручы деталь 3. Мичнең җылыту элементы Whirlpool мичләре белән туры килә һәм мичнең кирәкле температурага кадәр җылынуы өчен кулланыла. 4. Мичнең җылыту трубкасы җайланманың аскы өлешендә урнашкан 5. Мич җылыткычы 304 дат басмас корычтан эшләнгән, трубка төсе куе яшел. Бу алыштыру җайланмасына заказ бирү алдыннан, зинһар, элеккеге мич җылыткычыгыз һәм җайланмагыз моделе белән туры килүен тикшерегез. | |
Төгәл алыштыру деталь номеры W10310274
Мичтә пешерү өчен торбалы җылыткыч элементы
Киңлеге 19-1/2" x Озынлыгы 18-1/2" (терминал ахырына кадәр)
2400 Ватт / 240 Вольт
74010883, 7406P439-60, WPW10310274, AP6019234, PS11752540 номерларын алыштыру
Jenn-Air, Maytag, Amana кебек Whirlpool җитештергән билгеле бер маркалар һәм модельләргә туры килерлек итеп эшләнгән.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














