Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Су багын батыру өчен фланецлы җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Чумдыру җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...Чумдыру фланецлы җылыту элементыматериалыбызда 201 дат басмас корыч һәм 304 дат басмас корыч бар, фланец зурлыгы DN40 һәм DN50, көч һәм торба озынлыгы таләпләргә туры китереп көйләнергә мөмкин. ...су багы өчен түбәле җылыткычКулланылган стандарт винтлы тыгын зурлыклары 1”, 1 1/4, 2” һәм 2 1/2” һәм кулланылышка карап, корыч, латунь яки дат басмас корычтан ясала. Винтлы тыгынлы җылыткычларга төрле төрдәге электр саклагыч корпуслар, урнаштырылган термостатлар, термопарлар һәм югары чикле ачкычлар урнаштырылырга мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Фланецлы җылыткыч304 яки 201 дат басмас корычтан, югары сыйфатлы модификацияләнгән Mgo порошогыннан, югары Омлы NiGr эретмәсеннән ясалган. Фланецлы бату торбасыман җылыткыч җылылык алмашуны нәтиҗәлерәк итә, бу фланецлы бату җылыткычының стандарт 3-4 тапкыр ватт куәтенә ия булуын аңлата. Фланецлы су бату җылыткычы алдынгы җитештерү җиһазларыннан ясалган һәм катгый сыйфат сынаулары аша үткәрелгән. Озак вакыт куллану өчен җайланманың үзенчәлекләре тиз температура күтәрелү, җылыту бердәмлеге, җылыту алмашуны нәтиҗәле рәвештә башкару.
Боларсу багы өчен фланецлы җылыткычпродуктлар җылылык күчерүче сыеклыкларны, уртача һәм җиңел майларны һәм суны бакларда һәм басымлы савытларда җылыту өчен эшләнгән. Пластиналы фланецлы җылыткычлар түбән һәм уртача ватт таләп итә торган кушымталар өчен идеаль.
Су белән җиһазландырылган фланцлы җылыткычларфланцка каеш белән яки эретеп ябыштырылган торбасыман элементлар белән ясала. Стандарт пластиналы фланцлы җылыткычлар гомуми максатлы яки дымга чыдам терминал корпуслары белән тәэмин ителә.
Продукция үзенчәлекләре
1. Барлык төр җылыткычлар, мәсәлән, электр су миче, су казаны, пар миче, һава энергиясе, кояш энергиясе, инженерлык су багын өстәмә җылыту, химик бассейн, мунча бассейны, йөзү бассейны, инкубатор һ.б.
2. Авыр май яндыргычның авыр май җылыткычы.
3. Төрле сәнәгать химик матдәләрендәге теләсә нинди сыеклык өчен җылыткычлар
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














