Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Су һәм май багын батыру өчен җылыткыч |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Чумдыру җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...Торбалы су белән суга чумдыру җылыткычыматериалыбызда 201 дат басмас корыч һәм 304 дат басмас корыч бар, фланец зурлыгы DN40 һәм DN50, көч һәм торба озынлыгы таләпләргә туры китереп көйләнергә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Фланецлы җылыту элементының төп конструкциясе никель белән капланган корыч терминалының салкын тишекләренә эретеп ябыштырылган 80% никель һәм 20% хром аллонга чыдам чыбык эретүеннән торган компьютерда изоляцияләнгән спираль катушкадан тора. Бу җыелма элемент металл тышлыгына төгәл сузыла һәм үзәкләштерелә, аннары ул "А" класслы магний оксиды порошогы (MgO) белән каплана. Аннары кырлы труба роликны киметү фрезеры ярдәмендә каты массага тыгызлана, катушканы труба үзәгендә даими тотрыклыландыра, шул ук вакытта катушка белән тышлык арасында җылылык алмашу һәм диэлектрик ныклык тәэмин итә.
Фланецлы иммерсия торбасыман җылыткычлар фланецлы чуму җылыткычлары дип атала, алар барабаннарда, бакларда һәм басымлы савытларда газларны һәм сыекчаларны җылыту өчен куллану өчен эшләнгән. Алар чәч кыскычы формасында ясалган һәм фланецларга беркетелгән берничә U-формасындагы торбасыман җылыткычтан тора.
Продукция үзенчәлекләре
Дат басмас корычтан эшләнгән су электр фланецлы җылыткычлар бакыр, корыч, дат басмас корыч яки линколой тышчасы материалыннан эшләнгән. Җылыткычның гомерен озайтырга, шулай ук җылылык үткәрүчәнлеген һәм диэлектрик ныклыгын арттырырга мөмкинлек бирә торган MgO изоляциясе кулланыла. Сликон сумала герметик куллану дымга чыдамлылык бирә. Төрле терминал төрләре һәм диаметрлары бар.
Су электр фланецлы җылыткычлар сыеклыкларны, һаваны яки металларны җылыту өчен киң кулланыла, алар ышанычлы, экономияле һәм күпкырлы ысуллар белән кулланыла, аларны төрле кушымталарда, шул исәптән кечкенә урыннар өчен чикләнгән күләмнәрдә дә кулланырга мөмкин. Алар җылылыкны тигез бүлүне, шулай ук югары диэлектрик ныклыкны тәэмин итә. Торба җылыткычлар төрле формада булырга мөмкин.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













