| Продукт исеме | Суыткыч эретү җылыткычы дат басмас корычтан ясалган торбалы җылыту элементы BD120W016 җылыту трубкасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Эш температурасы | 150ºC (максимум 300ºC) |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -60°C ~ +85°C |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Җылыту элементы |
| Нигез материалы | Металл |
| Саклау классы | IP00 |
| Раслаулар | UL/ TUV/ VDE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Капкач/Кронштейн | Шәхси заказ буенча |
Алюминий торба җылыту элементы конфигурациясе:
Алюминий торба җылыту элементы җылылык ташучы буларак алюминий торба куллана.
Төрле формадагы компонентлар ясау өчен җылыткыч чыбык компонентын алюминий трубкага салыгыз.
Алюминий торба диаметры: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
*Әгәр сезнең махсус таләпләрегез булса, без сезнең өчен дә көйли алабыз.
Бу электр җылыткычлары сериясе суыткычларда, кер юу машиналарында, электр су җылыткычларында, кояш энергиясе белән эшли торган су җылыткычларда, микродулкынлы мичләрдә, кондиционерларда, соя сөте машиналарында һәм электр җылыту функцияләре булган башка кечкенә җиһазларда киң кулланыла.
Аны эретү өчен һава суыткычына һәм конденсатор канатларына җиңел урнаштырырга мөмкин.
Бу продукт яхшы эретү җылыту эффекты, тотрыклы электр эшчәнлеге, югары изоляциягә чыдамлык, коррозиягә чыдамлык, картаюга каршы тору, югары артык йөкләнеш сыйдырышлыгы, кечкенә агып чыгу тогы, тотрыклылык һәм ышанычлылык, шулай ук озак хезмәт итү вакыты кебек роль уйный.














