| Продукт исеме | Эретү өчен суыткыч җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Дат басмас корычСуыткыч җылыту элементы җайланмасыТорба диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, торба кургаш чыбык өлеше белән резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыту торбасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Эретүсуыткыч җылыту трубкасынигездә дат басмас корыч торбадан ясалган, һәм югары сыйфатлы модификацияләнгән магний оксиды тутыргыч буларак кулланыла, яхшы изоляциягә һәм су үткәрмәүгә ия. Theсалкын бүлмә эретү җылыткычыкулланучы таләпләренә туры китереп теләсә нинди формада бөгелә ала, бу эретү операциясе өчен туңдыргыч җиһазның билгеле бер өлешләренә җиңел урнаштырыла. Моннан тыш,эретү җылыткыч трубкасышулай ук электр күрсәткечләре һәм тотрыклылыгы югары, изоляциягә чыдамлыгы югары, коррозиягә чыдамлыгы югары, артык йөкләнеш сыйдырышлыгы югары, агып чыгу тогы аз, тотрыклы һәм ышанычлы, озын хезмәт итү вакыты һ.б.
Лампаның диаметры, көчәнеше, көче, формасы һәм озынлыгыэретү җылыту торбасыКлиентның махсус ихтыяҗларына һәм техник таләпләренә туры китереп көйләнергә мөмкин. Гадәти формаларга U һәм туры керә, махсус формаларны да сорау буенча көйләргә мөмкин. Продукциянең тыгызлыгын арттыру өчен торба авызы резина вулканизациясе яки ике стеналы җылылык белән кыскартыла торган торба кысылуы белән ябыла, салкын һәм дымлы эш мохите өчен яраклы.
Җылыту трубкасын эретүУл нәтиҗәле, куркынычсыз һәм ышанычлы электр компонентларының бер төре. Төрле туңдыру җиһазларын эретүдә киң кулланыла, җиһазларның нормаль эшләвен тәэмин итү һәм хезмәт итү вакытын озайту өчен.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














