Продукт параметрлары
| Продукт исеме | U-формасындагы канатлы торбалы җылыткыч |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм һ.б. |
| Форма | Туры, U формасындагы, W формасындагы, яки шәхсиләштерелгән |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Финлы җылыту элементы |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Озынлык | Шәхси заказ буенча |
| Раслаулар | CE, CQC |
| U-формасындагы канатлы торбасыман җылыткычның формасын без гадәттә туры, U-формасы, W-формасы белән ясыйбыз, шулай ук кирәк булганда кайбер махсус формаларны да көйли алабыз. Күпчелек клиентлар фланец буенча торба башын сайлыйлар, әгәр сез U-формасындагы канатлы җылыткычны суыткычта яки башка эретү җиһазларында куллансагыз, бәлки, сез баш мөһерен силикон каучук белән сайлый аласыз, бу мөһерләү ысулы иң яхшы су үткәрми торганлыкка ия. | |
Продукт конфигурациясе
U формасындагы канатлы җылыткыч гомуми элемент өслегенә металл канатлар белән уралып куелган. Гадәти җылыту элементы белән чагыштырганда, җылылык тарату мәйданы 2-3 тапкыр зурая, ягъни канатлы элементның рөхсәт ителгән өслек көч йөкләмәсе гомуми элементныкыннан 3-4 тапкыр зуррак. Элементның озынлыгы кыскарганлыктан, җылылык югалту кими. Шул ук көч шартларында, U формасындагы канатлы җылыткыч тиз температура күтәрелү, бердәм җылылык җитештерү, яхшы җылылык тарату, югары җылылык нәтиҗәлелеге, озын хезмәт итү вакыты, кечкенә җылыту җайланмасы һәм түбән бәя кебек өстенлекләргә ия. Кулланучы таләпләренә туры китереп эшләнгән акылга сыярлык дизайн, урнаштыру җиңел.
Форманы сайлау
Продукция кушымталары
U формасындагы канатлы җылыткычлар машина төзелеше, автомобильләр, текстиль, азык-төлек, көнкүреш техникасы һәм башка тармакларда, бигрәк тә кондиционерларның һава пәрдәсе сәнәгатендә киң кулланыла.
1. Химия сәнәгатендә химик материалларны җылыту, кайбер порошокларны билгеле бер басым астында киптерү, химик процесс һәм сиптерү ысулы белән киптерү - болар барысы да алар ярдәмендә башкарыла.
2. Углеводород җылыту, шул исәптән нефть чималы мае, авыр нефть, ягулык мае, җылылык күчерү мае, майлау мае һәм парафин.
3. Җылытылырга тиешле су, артык кыздырылган пар, эрегән тоз, азот (һава) газы, су газы һәм башка сыеклыклар.
4. Алдынгы шартлауга чыдам структураны кулланганлыктан, җиһазлар химия, хәрби, нефть, табигый газ, диңгез платформаларында, корабларда, тау-кен казу зоналарында һәм шартлауга чыдамлы булырга тиешле башка урыннарда киң кулланылырга мөмкин.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














