Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Туңдыргычны эретү өчен җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Эретүче туңдыргыч җылыту элементы һава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Эретү өчен туңдыргыч җылыту элементы трубкасының диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, кургаш чыбык өлеше булган трубка резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү өчен җылыту трубкасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Магний оксидына батырылган, кысылган һәм металл тышлык белән сакланган резистив чыбык спирален кулланып, эретү туңдыргыч җылыту элементы консолидацияләнгән һәм сыналган технологияләрне куллана. Җылытудан соң, эретү туңдыргыч җылыту элементлары мөмкин булган мәйданга һәм җылыту таләпләренә нигезләнеп төрле геометрияләрдә формалаштырылырга мөмкин. Торба кимегәннән соң, ике терминалда махсус эшләнгән резина пресслау герметикасы кулланыла, бу электр эретү туңдыргыч җылыту элементын гадәттәгечә суыту җиһазларында кулланырга мөмкинлек бирә. Моннан тыш, кулланучы таләпләренә туры килерлек итеп, ул теләсә нинди формада формалаштырылырга мөмкин.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукция куллану
Туңдыргыч эретү җылыткыч элементының нәтиҗәле эретү сәләте аны суыткычларда, суыткычларда, кондиционерларда һәм башка көнкүреш җиһазларында киң кулланырга мөмкинлек бирә. Шул ук вакытта, туңдыргыч эретү җылыткыч элементы шулай ук сыеклык дәрәҗәсе датчиклары, җылыткычлар, таймерлар һәм башка җайланмалар өлкәсендә дә кулланыла, һәм аның тотрыклы һәм ышанычлы эшләве тармакта киң танылган.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















