Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Эретү өчен торбасыман алюминий парландыргыч җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 4,5 мм, 6,5 мм һ.б. |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Алюминий эретү җылыткычы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...Парга әйләндерү өчен җылыту элементы4,5 мм алюминий трубкадан эшләнгән, җылыткыч формасын клиент таләпләренә карап бөкләргә мөмкин, бер җылыткыч һәм бер капчык сайлап алырга мөмкин, ул нигездә суыткычны эретү өчен кулланыла. Хәзерге вакытта без берничәсен җитештердекалюминий эретү җылыткычынигездә, Мисырга һәм башка Якын Көнчыгыш илләренә экспортлана, әгәр сезгә безнең белән элемтәгә керергә кирәк булса. | |
Продукт конфигурациясе
...алюминий җылыту трубкасыАлюминий торбасы йөртүче буларак кулланыла, ә кремний каучук җылыту чыбыгы (температурага чыдам 150 ℃) төрле формадагы электр җылыту компонентларыннан ясалган алюминий торбага урнаштырыла. Алюминий торбаның тышкы диаметры буенча аны ике төргә бүлергә мөмкин: Ф4.5 һәм Ф6.35, яхшы ябыштыручанлык, тиз җылылык тапшыру һәм җиңел эшкәртү.
...алюминий торбалы эретү җылыткычыНоминаль көчәнеш 250 В тан түбән, 50-60 Гц, чагыштырма дымлылык ≤90% һәм әйләнә-тирә мохит температурасы -30℃ - +50℃ булган мохиттә җылыту өчен яраклы. Ул җылылыкны тиз, тигез һәм куркынычсыз рәвештә җитештерә, шулай ук суыткычларны, туңдыргычларны һәм башка туңдыру җиһазларын эретүдә киң кулланыла.
Техник мәгълүматлар
1. Җылылык изоляциясенә каршы торучанлык: 24 сәгать суда тотканнан соң, җылылык изоляциясенә каршы торучанлык ≥100MΩ, 30 минут чылаганнан соң, җылылык изоляциясенә каршы торучанлык ≥20MΩ;
2. Көчәнеш каршылыгы: AC2000V дан соң, токны 10 мА итеп куегыз, 2 с көчәнеш каршылыгы сынауыннан соң, биш тапкыр ватылу һәм ялкынлану күренеше бар;
3. Агып чыгу тогы: агып чыгу тогы ≤0,5 мА; номиналь куәттән 1,15 тапкыр артык.
4. Көч тайпылышы: номиналь көчәнеш астындагы номиналь көч номиналь кыйммәтнең +5% ~ 10% тәшкил итә;
5. Кургаш ныклыгы: 100N тарту сынауыннан соң, кургаш өлешендә урын алыштыру яки сыну кимчелекләре булмаска тиеш.
Продукция куллану
JINGWEI Wokshop
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













