| Продукт исеме | Парландыргыч өчен торбалы җылыткыч эретү җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | Туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба материалы | SS304, SS312 һ.б. |
| Кургаш чыбык озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Раслаулар | CE/CQC |
| Безнең эретү җылыту элементы трубкасының диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм һ.б. сайларга мөмкин. Эретү җылыткычының спецификациясен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. Эретү җылыту трубкасын җылытырга мөмкин, һәм җылытканнан соң трубканың төсе куе яшел төстә булачак. | |
Эретү җылыткыч элементы төрле туңдыргычлар һәм суыткычларның каты эретүе өчен эшләнгән. Төп материал буларак дат басмас корыч кабул ителгән. Кулланучы таләпләренә туры килә торган теләсә нинди форма. Продукциянең бу үзенчәлекләре нәтиҗәле эретүгә ярдәм итә. Изоляциягә каршы торучанлыгы бик яхшы, коррозиягә чыдам, тотрыклы һәм тузмый. Эретү җылыткыч трубкасы милли патент алган очының дымга чыдамлыгын саклау өчен куркынычсыз һәм ышанычлы.
Иң яхшы сыйфат, көйләү һәм саклауны тәэмин итү өчен, катгый суыткычлы мохиттә нәтиҗәле эретү чишелешләрен тәэмин итү өчен, коммерция суыткычлары һәм парга әйләндерү җайланмалары өчен җентекләп эшләнгән суыткыч эретү җылыткычларына таяныгыз.
1. Эретү өчен җылыту элементын суыткычта, туңдыргычта, парга әйләндергечтә, суыткычта, конденсаторда кулланырга мөмкин.
2. Труба материалы Incoloy840, 800, дат басмас корыч 304, 321, 310S, алюминий.
3. Трубаның диаметры 6,5 мм, 8 мм, 8,5 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм һәм 12 мм, 14 мм, 16 мм һ.б.
4. Әйләнә-тирә мохит температурасы: -60°C ~ +125°C
5. Сынауда югары көчәнеш: 16,00V/ 5S
6. Тоташу очының ныклыгы: ≥50N
7. Югары температурада формалаштырылган неопрен
8. Тиешле озынлыкта җитештерелергә мөмкин
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














