| Продукт исеме | Тасмалы канатлы торбалы җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм һ.б. |
| Форма | Туры, U формасындагы, W формасындагы, яки шәхсиләштерелгән |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Финлы җылыту элементы |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Озынлык | Шәхси заказ буенча |
| Раслаулар | CE, CQC |
| формасыканатлы торбасыман җылыту элементытуры, U, W һәм теләсә нинди махсус формага ия. Торба диаметрын 6,5 мм яки 8,0 мм итеп сайларга мөмкин, торба башы фланец белән эретеп ябыштырылырга яки резина баш белән герметизацияләнергә мөмкин.Финлы җылыту элементызурлыгы клиент таләпләренә туры китереп көйләнә. | |
Финлы җылыту трубкасыҗитештерү материалларына югары сыйфатлы дат басмас корыч, модификацияләнгән магний оксиды порошогы, югары каршылыклы электротермаль эретмә чыбык, дат басмас корыч җылыткыч керә, алар алдынгы җитештерү җиһазлары һәм технологияләре белән эшләнгән, һәм катгый сыйфат белән идарә итү, кулланучы таләпләренә туры китереп, акылга сыярлык дизайн, җиңел урнаштыру һәм куллану өчен кулланыла. Күп төрле төрләре бар.канатлы һава җылыту торбалары, шул исәптән төргәкләнгән йөзгеч торба, эретеп ябыштырылган йөзгеч торба һәм башка төрләр, төрле куллану сценарийлары ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен.
1. Химия сәнәгатендә химик материалларны җылыту, кайбер порошокларны билгеле бер басым астында киптерү, химик процесс һәм агымлы киптерү - болар барысы да шулай башкарылаканатлы электр җылыту торбалары.
2. Углеводород җылыту, шул исәптән нефть чималы мае, авыр нефть, ягулык мае, термик май, майлау мае, парафин.
3. Эшкәртелгән су, артык җылытылган пар, эрегән тоз, азот (һава) газы, су газы һәм җылытылырга тиешле башка сыеклыклар.
4. Алга киткән шартлауга чыдам структура аркасындаканатлы электр җылыту элементы, җиһазларны химия, хәрби, нефть, табигый газ, диңгез платформаларында, корабларда, тау-кен казу зоналарында һәм башка шартлауга чыдам урыннарда киң кулланырга мөмкин.
...торбасыман канатлы һава җылыткычымашина төзелеше, автомобиль, текстиль, азык-төлек, көнкүреш техникасы һәм башка тармакларда, бигрәк тә кондиционер һәм һава пәрдәсе сәнәгатендә киң кулланыла. Хәбәрләргә караганда,канатлы җылыту трубкасыаеруча май һәм ягулык мазутын җылытуда оста.Канатлы һава җылыткычларысәнәгатьтә һәм химия сәнәгатендә киң кулланыла, бу барысы өчен дә ачык. Фин торбаларын сайлау да бик мөһим, яхшысын сайлагызканатлы җылыту торбаларысатып алучылар өчен бик авыр нәрсә, яки канәгатьләнмәслек бәягә товарлар сатып алу, уртача һәм үз җиһазларыгызда куллану өчен яраклы булмаган товарлар сатып алу, арзанны ничек сайларгаканат җылыту элементлары.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















