| Продукт исеме | Дат басмас корычтан ясалган җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба материалы | 8,5 мм |
| Озынлык | Түбәндәге таблицага карагыз |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Көчәнеш | 110-480V, шәхсиләштерелгән |
| Куллану | Чумдыру җылыту элементы |
| Торба материалы | SS201, SS304, яки көйләнгән |
| Фланец материалы | SS201, SS304, яки көйләнгән |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Безнең стандарт суга батыру фланецлы җылыту трубкасы озынлыгы L-200 мм, L-230 мм, L-250 мм, L-300 мм һ.б. Фланец зурлыгы DN40 һәм DN50. Сорау биргәнче, сезгә трубка озынлыгын һәм фланец зурлыгын җибәрергә кирәк, теләсә нинди махсус озынлыкны һәм махсус трубка диаметрын кирәк булганда көйләргә мөмкин. | |
Торбасыман җылыту элементы белән сугарыла торган җылыткыч һәр төр җылыту җайланмасы өчен кулланыла. Аларны формалаштыру җиңел һәм бер үк вакытта иң югары механик тотрыклылыкка һәм электр үзлекләренә ия. Винтлы торбасыман җылыткыч сыеклыкларда, мәсәлән, суда куллану өчен стандартлаштырылган. Канатлы торбасыман җылыткыч, аеруча һава җылыту шкафлары яки туннельләр өчен кулланыла. Фланецлы җылыткычны урнаштыру, идарә итү һәм карап тоту җиңел. Сезнең таләбегез буенча уникаль дизайнер. Коррозияле мохит өчен титан материалыннан торбасыман җылыту элементы яхшырак. Өстәмә тефлон тышлык бар.
*Әгәр сезнең махсус таләпләрегез булса, без сезнең өчен дә көйли алабыз.
1. Зурлыгы, озынлыгы, торба диаметры, көче һәм көчәнеше кирәк булганда көйләнергә мөмкин
2. фланец стандарт су багына яки үзегезнең махсус җылыткыч багына туры килә
3. Дат басмас корыч өслеге электрополитланган
4. Сыгылмалы һәм су үткәрми торган силикон герметик шайба белән тәэмин ителгән
Дат басмас корычтан ясалган җылыту элементы - сыек җылытуда еш кулланыла торган ныклы, нәтиҗәле җылыту элементы. Ул югары коррозиягә чыдам һәм югары температурада эшли ала, бу аны сәнәгать һәм коммерция максатларында куллану өчен идеаль итә.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














