| Продукт исеме | Дат басмас корычтан эшләнгән канатлы торбалы җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Фин зурлыгы | 3 мм һәм 5 мм |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Материал | SS304, SS321 һ.б. |
| Куллану | Һава белән капланган җылыту элементы |
| Торбаны герметизацияләү ысулы | резина баш яки фланец |
| Юл зурлыгы | M3, M4 һ.б. |
| Раслаулар | CE/CQC |
| Дат басмас корычтан ясалган канатлы торбалы җылыту элементы формасын туры, U, M формаларында һәм махсус заказ буенча ясарга мөмкин. Канатлы җылыту элементының көче якынча 200-700 Вт булырга мөмкин, төрле аяк көче төрлечә була. Канатлы җылыту элементы башка дат басмас корычтан ясалган җылыту трубкаларына караганда югарырак булырга мөмкин. Канатсыман торбасыман җылыткыч элементның трубка диаметры бездә 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм, канатлары зурлыгы бездә 3 мм һәм 5 мм. Сорау бирер алдыннан безгә түбәндәге канатлы җылыткычның техник характеристикаларын җибәрергә кирәк. | |
Дат басмас корычтан ясалган канатлы торбасыман җылыту элементын, су, май, эреткечләр һәм эшкәртү эремәләре, эретелгән материаллар, һава һәм газлар кебек сыеклыкларга турыдан-туры чуму өчен, кулланучы таләпләрен канәгатьләндерү өчен төрле формаларга үзгәртергә мөмкин.
Канатлы җылыту элементы SS304, SS321 һәм башка дат басмас корыч торба материалларыннан җитештерелә, шулай ук төрле терминал стильләренә дә ия, мәсәлән, резина формасындагы герметик (суга чыдамлыгы яхшырак), фланецлы эретеп ябыштыру һ.б. Югары температурада модификацияләнгән магнезия порошогы изоляциясе җылылыкны күбрәк үткәрүне тәэмин итә.
*Әгәр сезнең махсус таләпләрегез булса, без сезнең өчен дә көйли алабыз.
1. Элементның салкын өлешенә каеш белән ябыштырылган, кысылган яки эретеп ябыштырылган.
2. Ачык бакларда яки савытларда беркетелгән җылыткычка тыгыз тоташу буларак кулланыла.
3. Латунь, корыч яки дат басмас корычтан ясалган. КЫСЫЛУ ФИТИНГЛАРЫ
4. 0,375”, 0,430”, 0,475” диаметрлы элементларга урнаштыру өчен никель белән капланган латуньда бар.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














