| Продукт исеме | Дат басмас корычтан ясалган тирән кыздыргыч торбасыман җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Фритюр җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| JINGWEI җылыткычы - профессиональ фритюр җылыту торбалары җитештерүчесе, без 25 елдан артык заказ буенча электр җылыту торбалары җитештерү белән шөгыльләнәбез.көчемай кыздыргыч җылыту элементышулай ук таләпләргә туры китереп көйләнергә мөмкин. Труба башы гадәттә фланец, фланец материалы буларак кулланыла, бездә дат басмас корыч яки бакыр бар. | |
Дат басмас корычтан ясалган фритюр торбалы җылыткычларике җылыту башы булган цилиндрик электр җылыту элементлары. Дат басмас корыч тышлык белән сакланган. Ике башлы җылыткычлар күбесенчә каты матдәләрне, мәсәлән, инъекция-формалау машинасы җылыту пластиналарын яки төрле коралларны җылыту өчен кулланыла, һәм ике башлы җылыткычлар шулай ук билгеле бер шартларда су яки газ җылыту өчен дә кулланылырга мөмкин. Технология сайлау кирәкле техник үзенчәлекләргә һәм куллануга бәйле булачак. Кирәкле продукт турында шикләнсәгез, без сезнең ихтыяҗларыгызга туры китереп иң яхшы чишелешне тәкъдим итәчәкбез. Торбалы җылыткычлар су, май, эреткечләр һәм процесс эретмәләре, эретелгән материаллар, һава һәм газлар кебек сыеклыкларга турыдан-туры чуму өчен клиент таләпләрен канәгатьләндерү өчен төрле формаларда ясала.
1. Без стандарт һәм шәхсиләштерелгән модельләр тәкъдим итәбез
2. Без 6 мм, 8 мм, 11 мм, 12,5 мм, 16 мм һәм 18 мм кебек төрле диаметрлы торбалар тәкъдим итәбез.
3. Без төрле тышлык материаллары тәкъдим итәбез. Аларны төрле материаллардан алырга мөмкин, мәсәлән, Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, бакыр һәм титан.
4. Без клиентлар соравы буенча төрле формалар тәкъдим итәбез: фланцлы яки винтлы чумдыру җылыткычы, шартлауга чыдам җылыткыч
5. Төрле терминал вариантлары бар
6. Төрле формалар һәм зурлыклар бар
7. Чыдам һәм озынрак хезмәт итү вакыты бар
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














