Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Дат басмас корычтан эшләнгән кытай тостер миче җылыту трубкасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Мичнең җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...мичнең җылыту элементыМикродулкынлы мич, плитә, электр гриле өчен кулланыла. Мич җылыткычының формасын клиент рәсемнәре яки үрнәкләре буенча көйләргә мөмкин. Торба диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм яки 10,7 мм итеп сайларга мөмкин. JINGWEI HEATER - профессиональ җылыту торбалары заводы, аның көчәнеше һәм көчемичнең җылыту элементыКирәк булганда көйләнергә мөмкин. Мичнең җылыту элементы трубкасын җылытырга мөмкин, җылытканнан соң трубканың төсе куе яшел төстә булачак. Бездә терминал модельләренең күп төрләре бар, әгәр сезгә терминал өстәргә кирәк булса, безгә башта модель номерын җибәрергә кирәк. | |
Продукт конфигурациясе
Тостер миченең җылыту трубкасы- кулланучыларга көчәнеш, куәт, форма, температура һ.б. көйләргә мөмкинлек бирә торган җылыту элементы төре. Гадәттә мичне җылыту кебек ризык эшчәнлеге өчен кулланыла.
...мичнең торбалы җылыту элементымичнең мөһим компоненты. Ул җылылыкны үткәрү һәм башка күп нәрсәләр өчен җаваплы. Мич торбасы оптималь эшләвен тәэмин итү өчен, ул билгеле бер таләпләргә туры килергә тиеш.
1. Сыйфатымич җылыту трубкасымичнең нәтиҗәле һәм куркынычсыз эшләвен тәэмин итүдә мөһим фактор булып тора.
2. Потенциаль куркынычлардан саклану өчен дөрес материалларны, зурлыкны, дизайнны һәм хезмәт күрсәтүне сайлау бик мөһим.
3. Югары температурада кәкреләнүне яки эрүне булдырмас өчен, дат басмас корыч яки керамика кебек җылылыкка чыдам материал идеаль.
4. Оптималь җылылык тапшыруын тәэмин итү өчен, тостер миченең җылыту трубкасының зурлыгын җентекләп сайларга кирәк.
5. Трубаны корым һәм көл җыелуын булдырмаслык итеп проектлау, тыгылуларны һәм зарарлы газ чыгаруны булдырмау өчен бик мөһим.
6. Шулай ук, чистарту һәм карап тоту җиңел булган торба озак вакыт хезмәт итүен һәм ныклыгын тәэмин итәчәк.
JINGWEI остаханәсе
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














