| Продукт исеме | Whirlpool өчен SS304 Tubular W10134009 савыт-саба юу машинасы җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 8.0 мм |
| Зурлык | 9 x 8 x 2.1 дюйм |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Көчәнеш | 110В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Картон күләме | 30 данә бер картон тартма |
| Раслаулар | CQC/CE |
| Бу W10518394/W10134009 җылыту элементы савыт-саба юу машиналарында кулланыла. Савыт-саба юу машинасының җылыту элементы савыт-саба юу процессында кайнар су өсти һәм савыт-саба юу ахырында савыт-сабаны киптерергә ярдәм итә. Продукция OEM сыйфатына туры килә яки аннан да артып китә һәм җитештерүче тарафыннан яхшы сыналган. 1. Пакетка түбәндәгеләр керә: W10518394/W10134009 савыт-саба юу машинасының җылыту элементы 1 җылыткыч элементын һәм 2 җылыткыч беркеткечен үз эченә ала. 2. Ярашлы модельләр: Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag өчен савыт-саба юу машинасында җылыту элементлары. 3. Урнаштыру: Бу компонентны урнаштырганчы электр чыганагын өзегез. Кулларыгызны саклау өчен эш перчаткалары киегез. Көйләнә торган ачкыч, отвертка һәм энәле очлы кыскычлар кулланыгыз. YouTube'та ремонт видеоларын табып, аларны урнаштырыр өчен күзәтеп барырга мөмкин, чөнки ремонт вакытында сезгә ярдәм итәчәк һәм йорт хуҗалары үзләре эшли ала торган эшләрне ремонтлау өчен ремонтчы чакырту урынына йөзләрчә доллар янга калдырырга ярдәм итәчәк күп кенә видеолар бар! | |
Яңартылган W10518394/W10134009 савыт-саба юу машинасының җылыту элементы савыт-саба юу циклы вакытында кайнар су өсти һәм цикл ахырында савыт-сабаны киптерергә ярдәм итә. W10134009 савыт-саба юу машинасының җылыту элементы энергияне киметә, югары температураларга чыдам һәм тигез җылыта. Савыт-саба юу машинасына урнаштырылганда, ул эчке пластик чиләкне эретми. Әгәр савыт-саба юу машинасы циклда савыт-саба юмаса, савыт-саба юу машинасы эшләмәсә яки агып чыкса, идарә итү панелендәге чистарту лампасы ялтыраса, компонентлар җылынмаса һәм савыт-саба юу машинасындагы су кайнар булмаса, компонентларны алыштырырга кирәк.
Урнаштыруга игътибар кирәк:
Савыт-саба юу машинасының җылыту элементын алыштыру алдыннан электр чыганагын сүндерегез. Көйләнә торган ачкыч, отвертка һәм энәле очлы кыскыч кулланыгыз. Ремонт видеосын YouTube'та табып, җылыту элементын урнаштыру өчен аны күзәтеп барырга мөмкин. Көндәлек җылыту элементы беркетелгәннән соң, ул эленеп торырга һәм савыт-саба юу машинасының пластик төбенә турыдан-туры кагылмаска тиеш.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














