| Продукт исеме | Силикон каучук җылыту панеле җитештерүчесе |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Форма | турыпочмаклы, шикәрле, түгәрәк, теләсә нинди махсус форма |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | см² өчен 2,5 Вт тан артмаска тиеш |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 500 мм, яки заказ буенча |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Раслаулар | CE |
| JINGWEI HEATER - силикон каучук җылыту мәйданчыгы җитештерүчесе, җылыткычны заказ буенча 20 елдан артык эшләп килә, силикон җылыту мәйданчыгы зурлыгын һәм формасын көйләргә мөмкин. Силикон каучук җылыткычка 3M җилем һәм температураны контрольдә тоту җайланмасы өстәргә мөмкин. Әгәр дә сез силикон җылыту мәйданчыгының температурасы билгеләнгән максималь куллану температурасыннан артмасын телисез икән, сез температураны чикләүче генә өсти аласыз, бәясе температураны контрольдә тоту җайланмасына караганда күпкә түбәнрәк булачак. Әгәр дә сез силикон җылыту мәйданчыгының температурасын этаплап контрольдә тотсагыз, температураны контрольдә тоту җайланмасы температура чигеннән күбрәк туры киләчәк. Силикон каучук җылыткычта ике төрле температура контроле бар: берсе - кул белән температура контроле (температура диапазоны 0-80℃ һәм 30-150℃), икенчесе - санлы температура контроле (температура диапазоны 0-200℃), монысы температураны көйләргә мөмкин, ә санлы контрольне вакытны да көйләргә мөмкин. | |
Силикон каучук җылыту дисклары югары ватт тыгызлыгы бирә ала, шул ук вакытта сыгылмалылыкны саклый. Җылылыкны иң кирәкле урынга юнәлтергә мөмкин.
Бу силикон каучук җылыткыч җылылык тапшыруны яхшырта, алдан җылытуны тизләтә һәм энергия таләпләрен киметә ала. Компонентларны детальләрдән аеру өчен материал аз булганлыктан, җылылык тапшыру тиз һәм нәтиҗәле.
Пыяла җепселләре белән ныгытылган силикон каучук җылыткычның күләмле ныклыгы һәм сыгылмалылыгы. Силикон каучук җылыткычның конструкциясе бик нечкә җылыткыч булдыра, бу аны урын чикләнгән кушымталар өчен яраклы итә. Силикон каучук җылыту такталары тотрыклы эш күрсәтә һәм полиамидлы электр җылыткычларына караганда күбрәк ватт бирә ала.
1) Җылылык күчерү җиһазлары;
2) Моторларда яки приборлар шкафларында конденсация барлыкка килүенә юл куймагыз;
3) Электрон җиһазлар урнаштырылган корпусларда туңу яки конденсацияне булдырмау, мәсәлән: светофор тартмалары, банкоматлар, температураны көйләү панельләре, газ яки сыеклыкны көйләү клапаннары корпуслары
4) Композит бәйләнеш процесслары
5) Ярымүткәргечле процессны җылыту
6) Азык-төлек эшкәртү җиһазлары
7) Очкыч двигатель җылыткычлары һәм аэрокосмик сәнәгать
8) Барабаннар һәм башка савытлар, ябышлыкны контрольдә тоту һәм асфальт саклау
9) Кан анализаторлары, медицина респираторлары, пробирка җылыткычлары һ.б. кебек медицина җиһазлары.
10) Пластик ламинатларны катыру
11) Лазер принтерлары, копияләү машиналары кебек компьютер периферия җайланмалары
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



