Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Батареялар өчен силикон каучук җылыту панеле |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылыту мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификацияләрен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Батареялар өчен силикон каучук җылыту мәйданчыгы, бигрәк тә экстремаль температуралы мохиттә, батареяларны оптималь температура диапазонында тоту өчен бик яхшы чишелеш булып тора. Алар сыгылмалы, нык һәм бердәм җылыту тәэмин итә, бу аларны электр транспорты, аэрокосмик һәм дистанцион урнаштыру кебек төрле өлкәләрдә батареяларны җылыту өчен идеаль итә. Батарея силикон каучук җылыту мәйданчыклары сезнең соравыгыз буенча заказ буенча ясала.
Продукция үзенчәлекләре
1. Бердәм җылыту: батарея силикон резина җылыткыч колодкалары җылылыкны өслеккә тигез тарата, батарея өчен температураны даими көйләүне тәэмин итә.
2. Сыгылмалылык: батареялы силикон каучук җылыткыч тактасы батарея блогының формасына туры килә ала, бу компакт яки тигез булмаган урыннарда нәтиҗәле җылыту мөмкинлеген бирә.
3. Чыдамлык: Дымга, химик матдәләргә һәм механик тузуга чыдам, бу батарея силикон каучук җылыткыч колодкаларын каты мохит өчен яраклы итә.
4. Тиз җылыту: батарея силикон резина җылыткычы тиз җылына, бу батареяның оптималь эш температурасына тиз җитүен тәэмин итә.
Дөрес җылыткычны ничек сайларга
1. Температура диапазоны: Батарея җылыту өчен кирәкле температура диапазонында, гадәттә -40°C дан 100°C га кадәр (-40°F дан 212°F га кадәр) эшли алырлык батареялы силикон каучук җылыту мәйданчыгын сайлагыз.
2. Энергия рейтингы: Батарея зурлыгына һәм җылыту таләпләренә нигезләнеп, Энергия тыгызлыгын (квадрат дюймга ватт) билгеләгез. Батарея җылыткычлары өчен гомуми Энергия тыгызлыгы 5 Вт/дюйм² тан 20 Вт/дюйм² ка кадәр.
3. Көчәнеш: Батарея силикон каучук җылыту мәйданчыгының көчәнешен сезнең электр белән тәэмин итү чыганагына туры китерегез, гадәттә батарея куллану өчен 12V, 24V яки 48V.
4. Зурлыгы һәм формасы: Батарея комплектыгызның үлчәмнәренә туры килә торган силикон каучук җылыткыч сайлагыз. Еш кына махсус формалар һәм зурлыклар бар.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








