| Продукт исеме | Силикон резина суүткәргеч тасмалы җылыткыч |
| Материал | Силикон каучук |
| Киңлек | 20 мм, 25 мм, 30 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | 0.5M-20M, яки заказ буенча |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Дренаж торбасы җылыткычы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| ...су агызу торбасы тасмасы җылыткычыторбалар өчен кулланылырга мөмкин, шулай ук суыткычның һава каналын эретү өчен дә кулланылырга мөмкин. Каеш киңлегесу агызу торбасы җылыткычыКаешның озынлыгы 20 мм, 25 мм, 30 мм һ.б. Озынлыгын 1 метрдан 20 метрга кадәр үзгәртергә мөмкин, башка озынлыкны таләпләргә туры китереп үзгәртергә мөмкин. ...силикон суүткәргеч җылыткыч каешыметрга 20 Вт, метрга 30 Вт яки метрга 40 Вт көч белән эшләргә мөмкин; Әгәр сезгә башка көчне көйләргә кирәк булса, зинһар, алдан безнең белән элемтәгә керегез. | |
Су агызу торбасы тасмасы җылыткычыкабель - торбаларны изоляцияләү һәм туңдыруга каршы популяр һәм нәтиҗәле чишелеш.Дренаж линиясе җылыткычыкыска температура градиентына, озын термик тотрыклылык чорына ия, озак вакыт куллану өчен идеаль һәм электр җылытуга караганда күпкә азрак җылылык (электр энергиясе) куллана.
файдасысу агызу җылыту кабелеҗылылык нәтиҗәлелегенең югары булуын, энергиянең түбән кулланылуын, төзелеш һәм урнаштыру җиңеллеген, конструкциянең гадилеген, пычрану булмавын, хезмәт итү вакытының озайтылуын һәм башкаларны үз эченә ала. Җылыту, изоляция яки туңдыруга каршы торуның гадәти эш таләпләрен канәгатьләндерү өчен, ул билгеле бер күләмдәге җылылыкны җылылык эзләү чаралары аша бүлеп һәм җылылык эзләү торбасының югалуын туры яки туры булмаган җылылык алмашу белән тулыландырып эшли.
Суыткыч берникадәр вакыт эшләгәннән соң, вентилятор калаклары туңып кала һәм эрегән суны складтан дренаж торбасы аша чыгару өчен аларны эретергә кирәк. Дренаж процессында су еш кына дренаж торбасында туңып кала, чөнки су дәрәҗәсенең бер өлеше салкын саклагычта була. Моны булдырмас өчен ике ысул бар: дренаж торбаларына җылыту чыбыклары урнаштыру һәм глазурьдан соң су шома чыгу өчен дренаж торбаларын җылыту.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














