Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Силикон каучук эретү канализациясе торбаүткәргече җылыту каешы |
| Материал | Силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14мм, 20мм, 25мм, 30мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | 2 фут, 3 фут, 4 фут, 5 фут, 6 фут һ.б. |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Дренаж торбасы җылыткычы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Суүткәргеч торба җылыту тасмасы силикон каучуктан эшләнгән, ә тасма төсе кызыл, зәңгәр һәм соры. Каеш киңлеген 14 мм, 20 мм, 25 мм һәм 30 мм ясарга мөмкин, ә тасма озынлыгын 2 фут, 3 фут, 4 фут, 5 фут, 6 фут һ.б. итеп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Силикон каучук торбаүткәргеч җылыту каешынәтиҗәле, куркынычсыз һәм җиңел урнаштырыла торган җылыту чишелеше, аеруча җылыту таләп ителә торган урыннар өчен, мәсәлән, торбаларны эретү өчен яраклы.су агызу торбасы җылыту каешыюгары куәт тыгызлыгы, тиз җылыту, югары җылылык нәтиҗәлелеге һәм озак хезмәт итү өстенлекләренә ия. Изоляция материалының максималь температурага чыдамлыгысиликон суүткәргеч торба җылыткычы300 ° C, максималь хезмәт күрсәтү температурасы 250 ° C, куәт хатасы 8%, изоляция каршылыгы ≥5 MΩ, кысу көче 1500v/5s һәм электр каршылыгы 6 кВ. Theэретү канализациясе җылыткыч тасмасыСалкын зоналар өчен аеруча яраклы, аның төп функцияләренә кайнар су торбаларын изоляцияләү, эрү, боз һәм карны чистарту һ.б. керә. Аның югары температурага чыдамлыгы, салкынга чыдамлыгы һәм картаюга чыдамлыгы аны түбән температура проблемаларын хәл итү өчен идеаль итә.
Продукция куллану
Силикон каучукторба үткәргеч җылыту тасмасыСу үткәрми торган сыйфаты яхшы, дымлы, шартламый торган газ чыганаклары өчен сәнәгать җиһазлары яки лаборатория торбаүткәргечләре, баклар һәм бакларны җылыту, җылыту һәм изоляцияләү өчен кулланылырга мөмкин, җылытылган өлешнең өслегенә турыдан-туры уралып була, урнаштыру гади, куркынычсыз һәм ышанычлы. Салкын зоналар өчен яраклы, торбаүткәргечләр һәм кояш энергиясе өчен махсус җайланмаларның төп функциясе.силикон каучук электр җылыту каешыкайнар су торбаларын изоляцияләү, эрү, кар һәм боздан саклау. Ул югары температурага чыдам, югары салкынга чыдам һәм картаюга чыдам.эретү канализациясе җылыту каешыкондиционер компрессоры, мотор, су асты насосы һәм башка җиһазларны өстәмә җылыту өчен кулланырга мөмкин; югары вольтлы чыдам типтагы диэлектрик ныклык бик көчле, һәм ул югары вольтлы һәм шартлауга чыдам моторларны өстәмә җылыту өчен яраклы.
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














