Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Силикон каучук Кытай дренаж линиясе җылыткыч тасмасы |
| Материал | Силикон каучук |
| Зурлык | 5*7 мм |
| Җылыту озынлыгы | 0,5M-20M |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Дренаж торбасы җылыткычы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| көчеСу агызу линиясе җылыткыч тасмасы40 Вт/М булса, безгә башка көчләр дә ясалырга мөмкин, мәсәлән, 20 Вт/М, 50 Вт/М һ.б. Һәм озынлыгысу агызу торбасы җылыткычы0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M һ.б. булырга мөмкин. Иң озынын 20M ясарга мөмкин. пакетысу агызу линиясе җылыткычыбер җылыткыч һәм бер күчереп утырту капчыгы, һәр озынлык өчен 500 дән артык шәхси капчык саны. | |
Продукт конфигурациясе
Дренаж торбалары линиясе җылыткычларытуңуны булдырмас өчен һәм конденсат суының иркен агуын тәэмин итү өчен, салкын бүлмәләрдә суыткыч җиһазлар эчендәге коллектор табакларының аскы өлешенә урнаштырылырга тиеш. Интегральләштерелгән термостат аларны тулысынча автономлаштыра. Иң еш кулланыла торган куәт - 50 Вт/м. Ләкин пластик табаклар өчен без 40 Вт/м диапазонын кулланырга киңәш итәбез.
Продукция үзенчәлекләре
Су агызу линиясе җылыткыч тасмасыйортларда кулланыла торган су белән тәэмин итү һәм дренаж торбаларын түбән температура аркасында туңудан саклагыз.
1. Торба җылыту кабелеурнаштыру җиңел, сез үзегез урнаштыра аласыз, көнкүреш пластик һәм металл су торбалары өчен яраклы.
2. Торба җылыту кабеле су торбасының туңуына юл куймый, шуңа күрә су 0°C тан түбән температурада нормаль рәвештә ага ала.
3. Дренаж җылыту кабеле су белән тутырылган металл торбалар яки пластик торбалар өчен яраклы.
4. Җылыту кабелен урнаштыру җиңел
5. Җылыту кабелен куллану куркынычсыз һәм ул озын гомерле.
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













