Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Силикон җылылык пластигы |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылылык мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификациясен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Силикон җылылык панеленең нечкәлеге, җиңеллеге һәм сыгылмалылыгы кебек өстенлекләре бар. Ул җылылык тапшыруны яхшырта, җылынуны тизләтә һәм эш процессында куәтне киметә ала. Пыяла җепселләре белән ныгытылган силикон каучук җылыткычларның үлчәмнәрен тотрыклыландыра.
Продукция үзенчәлекләре
1. Конструкция: Ул нык һәм югары сыйфатлы, тузуга чыдам материаллардан эшләнгән. Силикон җылыту мәйданчыгы бик сыгылмалы силикон каучуктан, ә изоляция катламы югары температурага чыдам материаллардан эшләнгән.
2. Температура диапазоны: Силикон җылылык мәйданчыгы -60°C дан 230°C га кадәр температура диапазонында эшли ала, бу аны төрле тармаклар өчен күпкырлы чишелеш итә.
3. Үзгәртеп була торган: Силикон җылыту мәйданчыгы төрле формада һәм зурлыкта була, бу клиентларга үзләренең конкрет ихтыяҗларына туры килә торган шәхси чишелеш алырга мөмкинлек бирә.
4. Электр белән тәэмин итү: Силикон җылылык мәйданчыгы электр белән эшли, һәм аның электр белән тәэмин итү көчәнеше куллануга һәм клиент ихтыяҗларына карап 12 В дан 480 В га кадәр булырга мөмкин.
Продукция куллану
1. Даими температура таләп итә торган өслекләрне һәм материалларны җылыту.
2. Өслекләрне теләгән температурага кадәр тиз җылыту.
3. Композитлар, полимерлар һәм смолалар кебек төрле продуктларны җылылык белән киптерү.
4. Төрле процесслар һәм җиһазлар өчен температураны саклау һәм контрольдә тоту.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








