| Продукт исеме | Салкын бүлмә һәм туңдыргыч бүлмә өчен силикон эретү суырткычы җылыткычы |
| Материал | Силикон каучук |
| Зурлык | 5*7 мм |
| Озынлык | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M һ.б. |
| Көчәнеш | 110В-230В |
| Көч | 30Вт/М, 40Вт/М, 50Вт/М |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Терминал төре | махсуслаштырылган |
| Сертификация | CE |
| 1. Эретү өчен су агызу җайланмасының озынлыгын, көчен һәм көчәнешен клиент таләпләренә карап көйләргә мөмкин, су агызу линиясе җылыткычының көче бездә 40 Вт/М һәм 50 Вт/М, кайбер клиентларга түбәнрәк көч кирәк, мәсәлән, 25 Вт/М. 220В һәм 40Вт/М канализация җылыткычлары, бездә складта запаслар бар, башка көчәнеш һәм көчәнеш заказ буенча булырга тиеш, 1000 данә өчен җитештерү вакыты якынча 7-10 көн; 2. Дренаж торбасы җылыту кабеленең кургаш чыбык озынлыгы 1000 мм, озынлыгы 1500 мм яки 2000 мм итеп проектланырга мөмкин; Кайбер махсус таләпләр турында сорау алдыннан хәбәр итәргә кирәк, безнең җылыту элементларын көйләргә мөмкин. | |
Суык бүлмәләрдә урнаштырылган эретү суыту җиһазларыннан суны агызу өчен дренаж линиясе җылыту кабельләре торбалар эченә салыныр өчен эшләнгән. Алар эретү цикллары вакытында гына эшли. Бу каршылыкларның озак хезмәт итүен тәэмин итү өчен контроллер кулланырга киңәш итәбез.
Искәрмә: Иң еш кулланыла торган куәт номиналы - 50 Вт/м. Моннан тыш, пластик торбалар өчен 40 Вт/м диапазонын кулланырга киңәш итәбез.
Бу бик сыгылмалы дренаж җылыту кабельләре тиз, куркынычсыз һәм куллану өчен бик җиңел. Стандарт модельләр яки сезнең ихтыяҗларыгызга туры китереп ясалган шәхси дизайннар урнаштыру вакытында очрый торган күпчелек проблемаларны чишә.
1. Эретү циклларыннан суны җылыту кабельләре булган парландыргычларга агызыгыз.
2. Җылыту кабельләре ярдәмендә эретү циклларыннан су агып чыгарга рөхсәт итегез.
3. Җылыту кабельләре булган суыткыч системалардагы сыеклыкларны боздан саклагыз.
4. Җылыту кабеле ярдәмендә су агызу табагында боз барлыкка килүенә юл куймагыз.
Кисәтү:Салкын койрыкның озынлыгын кыскарту өчен җылыту кабелен үзсүзле рәвештә кисмәгез.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.














