Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Силикон картер җылыту тасмасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14мм, 20мм, 25мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Картер җылыткыч каешы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Картер җылыту тасмасы киңлеген 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм һ.б. ясарга мөмкин.силикон җылыту каешыкондиционер компрессорын яки суыткыч вентилятор цилиндрын эретү өчен кулланылырга мөмкин. Картер җылыту полосасының озынлыгын клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Картер җылыту тасмасы - ярдәмче электр җылыту җайланмасы, нигездә, кондиционер компрессорларының картер корпусын җылыту өчен кулланыла. Әйләнә-тирә мохит температурасы 0°C тан түбән булганда, компрессорны эшләтеп җибәрү авыр булырга яки җылыту насосы җылыту халәтендә начар эшләргә мөмкин, бу компрессорның хезмәт итү вакытына тәэсир итәчәк. Бу проблеманы хәл итү өчен, гадәттә, компрессорның картер корпусына ярдәмче электр картер җылыту каешы (чыбык) урнаштырыла, бу кыска вакытлы алдан җылыту аша компрессорның эш тирә-ягындагы температураны арттыра, шуның белән компрессорның шома эшләвен һәм нормаль эшләвен тәэмин итә.
Продукт функциясе
1. Май катуын булдырмас өчен: түбән температуралы мохиттә, температура бик түбән булганлыктан, май катырга мөмкин, шуңа күрә ул нормаль рәвештә агып чыга алмый, бу компрессорның нормаль эшләвенә тәэсир итә. Кранкас җылыту тасмасын куллану майны билгеле бер температурага кадәр җылыта ала, шуның белән май катмый.
2. Эш нәтиҗәлелеген арттыру: Картер җылыткычларын куллану компрессор эшләгәндә майның югарырак температурасын сакларга мөмкинлек бирә, шуның белән май һәм корпус арасындагы ябышлыкка каршы торучанлыкны киметә һәм компрессорның эш нәтиҗәлелеген арттыра.
3. Машинаның гомерен озайту: майның тиешле температурасын саклап калу ышкылуны һәм тузуны киметә ала, шуның белән машинаның хезмәт итү гомерен озайта.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














