Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Компрессор өчен силикон кран корпусы җылыткыч элементы заводы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14мм, 20мм, 25мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Картер җылыткыч каешы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| JINGWEI җылыткычы - КытайКран корпусы җылыткыч элементлары заводыКартер җылыткычының киңлеге 14 мм, 20 мм, 25 мм һәм 30 мм. Каешның озынлыгын компрессорның периметрына карап көйләргә мөмкин, урнаштыру ысулы пружинага карап башкарыла. | |
Продукт конфигурациясе
матрицасыкомпрессор картерын җылыту каешыБер ягы уртасында тар уемлы озын каеш, каршылык чыбыгы чыбык өстендәге пыяла җепселенә матрица тишеге аша уралып, чыбык һәм силикон каучук чыбык бакыр кыскыч белән тоташтырыла һәм силикон каучук җылыту каешының очына герметиклана, аннары тартучы элмәк очына перчинкалар белән беркетелгән, һәм тартучы пружинаны тартучы элмәккә урнаштыралар, ә икенче очын кулланганда тартып алалар. Пружиналы тоташтыру коленвал тирәли урнаштырыла, һәм электрдан соң май җылылык белән йомшартыла, шуңа күрә компрессорны эшләтеп җибәрү җиңел була.
Продукт функциясе
Компрессор озак вакытка сүндерелгәннән соң, картердагы майлау мае кире май табасына агып төшә, бу майлау маеның катып калуына китерә, аннары майлау эшчәнлегенә тәэсир итә. Моңа юл куймас өчен, компрессорлар гадәттә түбәндәгеләр белән җиһазландырылакартер җылыту каешлары... ролекартер җылыткыч каешымайлау маеның сыеклыгын һәм майлау эффектын тәэмин итү өчен җылыту юлы белән картердагы майлау маен тиешле температурада тотудан гыйбарәт.
Ачылу температурасыкондиционерның картер җылыткычыгадәттә якынча 10 ° C температурада куела, чөнки майлау маеның ябышлыгы 0 ° C тан түбәндә кискен арта, һәм сыеклык начарая, һәм 10 ° C тан югарырак температурада яхшырак сыеклыкка ирешергә мөмкин. Температура билгеләнгән кыйммәткә җиткәч, җылыту каешы картердагы майлау маеның температурасы тиешле диапазонга җиткәнче кабызылачак.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














