Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кремний каучук май җылыту мәйданчыгы |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылыту мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификацияләрен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Силикон каучук җылыту мәйданчыгытөрле тармаклар тарафыннан популяр продукт. Аның дизайны бик сыгылмалы, формасы һәм зурлыгы үзгәрүчән, һәм бөдрәләнеп була, шуңа күрә җылытыла торган әйбернең өслегенә җиңел ябышып була. Ул бик күп функцияле җылыту элементы һәм аны азык-төлек саклау шкафларында, май савытларында, 3D принтерларда һ.б. кулланырга мөмкин.
1. Эш көчәнеше: 3.7-380V теләсә нинди булырга мөмкин, монда шәхси продуктлар өлеше белән чикләнгән
2. Өслек температурасы: 0-200°C, читтән кертелгән 180°C, эчке 150°C озак вакыт эшли ала (сыеклыкта җылытып булмый)
3. Шәхси форма: җитештерү дизайны диапазонындагы теләсә нинди форма (әзер продукттан соң кисеп булмый)
4. Силикон каучук җылыту келәмекалынлыгы: 1,5-1,8 мм (кәкрелек белән бөгелгән булырга мөмкин)
Продукция куллану
Силикон каучук җылыткыч тактасытышкы элемтә җиһазлары, тышкы изоляция һәм антифриз, химик җиһазларны җылыту, торбаүткәргеч антифриз, тышкы җиһазларның резерв батарея изоляциясе, медицина ярдәме, приборлар һәм җиһазлар, торбалы, туңдыруга каршы, җылылык изоляциясе, барабан җылыткычлары, компьютер периферияләре, фото эшкәртү җиһазлары, ярымүткәргеч эшкәртү җиһазлары һ.б. өчен җылылык мохите тәэмин итү өчен киң кулланыла. Төрле тармакларда.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









