Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Samsung DA47-00192E суыткыч алюминий фольга җылыткыч элементы |
| Материал | җылыту чыбыгы + алюминий фольга тасмасы |
| Көчәнеш | 12В |
| Көч | 2W |
| Форма | Шәхси заказ буенча |
| Кургаш чыбык озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Терминал моделе | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| MOQ | 200 данә |
| Куллану | Алюминий фольга җылыткыч |
| Төргәк | 100 данә бер картон тартма |
| Буалюминий фольга җылыту элементыSamsung DA47-00192E суыткыч өчен деталь сыйфат һәм эшчәнлекнең иң югары стандартларына туры китереп эшләнгән, бу сезнең җиһазыгызның нәтиҗәле һәм нәтиҗәле эшләвен тәэмин итә. Спецификацияләр (зурлыгы, формасы, көчәнеше һәм егәрлеге) оригиналь үрнәк буларак шәхсиләштерелгән. | |
Продукт конфигурациясе
Алюминий фольга җылыткычларысиликон изоляцияләнгән җылыту чыбыкларыннан яки ПВХ җылыту чыбыкларыннан ясалган җылыту элементлары, алар гадәттә ике алюминий фольга кисәге арасына урнаштырыла яки бер катлам алюминий фольгага эретелә.алюминий фольга җылыткыч тактасыүз-үзенә ябышучы аскы катламга ия, аны изоляция кирәк булган урыннарга уңайлы һәм тиз урнаштырырга мөмкин. Алюминий фольга җылыткычын куллану җиңел һәм кирәк булган урында җылыту зонасына тиз беркетергә мөмкин. Аның техник параметрларына көйләнергә мөмкин булган зурлык, көйләнергә мөмкин булган көчәнеш, көчәнеш тайпылышы (каршылык тайпылышы) ≤5%, эш температурасында ≤0,5 мА агып чыгу тогы, номиналь көчәнештә номиналь кыйммәтнең ±10% көч тайпылышы һәм алюминий фольга һәм җылыту чыбыгының кабыкланмыйча яки төшмичә ≥2N/1мин ябышу ныклыгы керә. Эш көчәнешеалюминий фольга җылыту мәйданчыгы12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V һ.б. буларак эшләнгән булырга мөмкин, һәм эш температурасы 160°C кадәр җитәргә мөмкин. Аның эшчәнлегенә -30°C түбән температура тәэсир итмәячәк.
Продукция кушымталары
Алюминий фольга җылыткыч тактасыкечкенә зурлык, җиңел авырлык һәм югары җылыту нәтиҗәлелеге кебек өстенлекләргә ия, шуңа күрә ул күп өлкәләрдә киң кулланыла. Алюминий фольга җылыткычы җиһазлар җитештерү сәнәгатендә киң кулланыла, мәсәлән, суыткычларда һәм туңдыргычларда эретү, дөге пешергечләрдә изоляция һәм электр җылыту өстәлләрендә.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















