Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Су җыю өчен лотоклар өчен эретү җылыткычы трубкасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Су җыю өчен лотоклар өчен эретү җылыткыч трубкасы һава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Дат басмас корычтан ясалган эретү җылыткыч трубкасының диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, кургаш чыбык өлеше булган трубка резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыткыч трубкасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Эретү җылыткычлары төрле туңдыргычларда һәм суыткыч шкафларда эретү кыенлыгы аркасында килеп чыккан түбән суыту сыйфаты проблемасын хәл итү өчен махсус эшләнгән. Суыту катушкаларында һәм башка өлешләрдә туң туплануны булдырмас өчен, бу җылыткычлар суыту системаларының нәтиҗәлелеген һәм нәтиҗәлелеген саклап калу өчен бик мөһим. Эретү җылыткычлары ныклы дат басмас корыч торбалардан ясалган һәм билгеле бер кулланылышка туры китереп төрле формаларга бөгелә ала, бу җиңел урнаштыруны һәм югары җитештерүчәнлекне гарантияли.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукт функциясе
Эреткеч җылыткыч трубкасының төп функциясе - парга әйләндерүченең туңуын булдырмау, шуның белән суыткыч җайланмасының суыту эффектын яхшырту һәм энергия куллануны киметү. Салкын һава саклау җайланмалары һәм суыткыч витрина шкафлары кебек суыткыч җайланмаларда парга әйләндерүче өслеге боз катуга бирешүчән. Боз кату агым каналын таррак итә, һава күләмен киметә, хәтта парга әйләндерүчене тулысынча каплап куя, һава агымына җитди йогынты ясый һәм суыту эффектының сизелерлек кимүенә һәм электр энергиясе куллануның артуына китерә. Бу проблеманы хәл итү өчен, гадәти ысул - электр җылылыгын эретү, эреткеч җылыту трубкасы ярдәмендә парга әйләндерүче өслегендәге боз катуны җылыту, аны эрү, шулай итеп эретү максатына ирешү.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














