Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Суыткыч өчен эретү җылыткычы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Суыткыч өчен эретү җылыткычы һава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Дат басмас корычһава суыткычы өчен эретү җылыткыч трубкасыТорба диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, торба кургаш чыбык өлеше белән резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыту торбасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Гадәттә югары сыйфатлы дат басмас корычтан (SUS дат басмас корыч дигәнне аңлата) ясалган суыткыч өчен эретү җылыткычы - суыткычлар эчендә туңу җыелуын бетерү өчен кулланыла торган махсус җылыту компоненты. Эретү җылыткычын ясау өчен югары сыйфатлы дат басмас корыч, еш кына SUS304 яки SUS316, кулланыла. Бу корыч үзенең гаҗәеп җылы үткәрүчәнлеге, ныклыгы һәм коррозиягә чыдамлыгы белән билгеле. Ул температура үзгәрүчәнлеге, югары дымлылык һәм дат басмас корыч аркасында озак вакыт салкынга дучар булу өчен яраклы.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукция куллану
Эретү җылыткычының төп максаты - туңдыру һәм суыту системаларында боз һәм туң җыелуын туктату. Аларның кулланылышы арасында:
1. Суыткычлар: Җиһазның нәтиҗәле эшләвен һәм азык-төлек саклау өчен даими температураны саклап калуын тәэмин итү өчен, парга әйләндерү катушкаларында җыелган боз һәм туңны эретү өчен суыткычларга эретү җылыткычлары урнаштырыла.
2. Туңдыргычлар: Туңдыргычларда парга әйләндерү катушкаларында боз җыелмасын өчен эретү җылыткычлары кулланыла, бу һава агымын тигезләтә һәм туңдырылган әйберләрне нәтиҗәле саклый.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














