| Продукт исеме | Эретү җылыткыч элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...эретү җылыткыч элементыБер туры торба, икеләтә туры торба, U форма, W форма һәм башка теләсә нинди махсус формага ия. Эретү өчен җылыту элементы торбасының диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм итеп сайларга мөмкин. Кургаш чыбыклы эретү җылыткыч өлеше резина баш белән герметикланган, шулай ук кыскартыла торган торба белән дә герметик итеп кулланырга мөмкин. | |
Җылыту принцибыэретү җылыткыч элементыюгары температурага чыдам дат басмас корыч торбада югары температурага чыдам чыбыкны тигез итеп тарату һәм бушлыкны яхшы җылылык үткәрүчәнлеге һәм изоляция үзлекләренә ия кристалл магний оксиды порошогы белән тутыру. Бу структура алдынгы гына түгел, ә югары җылылык нәтиҗәлелегенә һәм тигез җылытуга да ия. Югары температурага чыдам чыбык аша ток үткәндә, барлыкка килгән җылылык кристалл магний оксиды порошогы аша металл торба өслегенә тарала, аннары җылытылган өлешкә яки һавага күчерелә, шулай итеп җылыту максатына ирешелә. Чөнки кабыкэретү җылыткычыметалл материалдан эшләнгән, ул коры януга, коррозиягә һәм югары температурага чыдам, һәм күп җылыту мохитләренә җайлаша ала.торбасыман эретү җылыткычыклиентларның төрле урнаштыру ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен төрле формаларда ясалырга мөмкин.
Эретү җылыткычларынигездә, суыткыч һәм туңдыргыч системаларда боз һәм туңдыру җыелуын булдырмас өчен кулланыла.
...эретү җылыту трубкасыкушымталарга түбәндәгеләр керә:
1. Суыткыч: урнаштырыгызэретү җылыткычысуыткычта парга әйләндерү катушкасында җыелган боз һәм туңны эретү өчен, җиһазларның нәтиҗәле эшләвен һәм азык-төлек саклау өчен тотрыклы температураны саклап калу өчен.
2. Туңдыргыч: Туңдыргычның кулланылышыэретү җылыткыч трубкасыпарга әйләндерү катушкасының туңуын булдырмас өчен, һава агымы шома булсын һәм туңдырылган ризык нәтиҗәле саклансын өчен.
3. Коммерция суыткычлары:Торбалы эретү җылыткычларысупермаркетларда, рестораннарда һәм башка коммерция мохитләрендә кулланыла торган зур суыткыч җайланмаларда тиз бозыла торган товарларның бөтенлеген саклау өчен бик мөһим.
4. Кондиционер системасы: Туңу барлыкка килүчән суыту катушкалары булган кондиционер җайланмаларында,эретү җылыткычларыбозны эретү һәм системаның суыту нәтиҗәлелеген арттыру өчен кулланыла.
5. Җылылык насосы:Эретү җылыткычларыҗылылык насослары салкын һава торышында тышкы катушкаларда туңуны булдырмаска ярдәм итә, җылыту һәм суыту режимнарында системаның оптималь эшләвен тәэмин итә.
6. Сәнәгать суыту системасы: Азык-төлек эшкәртү һәм саклау корылмалары кебек зур күләмле суыту системасын таләп итә торган тармаклар суыту системаларының нәтиҗәлелеген саклап калу һәм продукт сыйфатын тәэмин итү өчен эретү җылыткычларын кулланалар.
7. Салкын бүлмәләр һәм туңдыргыч камералар: салкын бүлмәләрдә һәм туңдыргыч камераларда эретү өчен җылыту торбалары парга әйләндергеч катушкаларның туңуын булдырмау һәм тиз бозыла торган әйберләрне күпләп саклау өчен даими температураны саклап калу максатыннан кулланыла.
8. Суыткыч витриналары: Азык-төлек һәм кибетләр кебек бизнес предприятиеләре суыткыч яки туңдырылган продуктларны күрү мөмкинлеген бозудан саклау өчен эретү җылыткычлары булган суыткыч витриналарын кулланалар.
9. Суыткычлы йөк машиналары һәм контейнерлар: боз җыелуын булдырмас өчен һәм ташу вакытында товарларның оптималь хәлдә саклануын тәэмин итү өчен транспорт системаларын суыту өчен эретү җылыткычлары кулланыла.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













