| Модель | түгәрәк, квадрат, турыпочмаклы (теләсә нинди формада) |
| Зурлык | Озынлыгы: 25-1000 мм; Киңлеге: 20-1000 мм |
| Максималь эшләү | 250 °C |
| Калынлыгы | 1,5 мм стандарт |
| Көчәнеш | 12v, 24v, 110v, 120v, 220v, 230v, 240v, 360v (AC & DC) |
| Ватт | 0,3-1 Вт/см2 |
| Термостат | белән яки юк/юк |
| Термистор | белән яки юк/юк |
| 3M үз-үзенә ябыштыручы материал | әйе яки юк |
(1) Тиз һәм озак вакыт җылыту.
(2) Сыгылмалы һәм көйләү мөмкинлеге, нечкәлек һәм җиңеллек
(3) Су үткәрми торган һәм агулы түгел, иссез
(4) Куллану һәм эшләү җиңел.
(5) Югары җылылык үзгәртү нәтиҗәлелеге
(6) Җылытылган матдәгә ябыштырырга мөмкин (ябыштыргычлы)
1. Төрле төрдәге кораллар һәм җиһазлар өчен туңудан саклау һәм конденсациядән саклау чаралары.
2. Пробирка җылыткычлары һәм кан анализаторлары кебек медицина кирәк-яраклары.
3. Лазер принтерлар кебек компьютерлар өчен өстәмә җайланмалар.
4. Пластик ламинатлар катыра.
5. Фотоларны редакцияләү өчен кораллар.
6. Ярымүткәргечләрне эшкәртү өчен кораллар.
7. Җылылык күчерү өчен җиһазлар
8. Асфальт саклау, ябышлыкны контрольдә тоту, барабаннар һәм башка савытлар.
Безнең товарлар исемлеген караганнан соң, безнең товарлар белән кызыксынучы һәркем, сораулар белән безнең белән элемтәгә керергә курыкмасын. Сез безгә электрон хатлар җибәрә һәм консультация өчен безнең белән элемтәгә керә аласыз, без сезгә мөмкин кадәр тизрәк җавап бирербез. Әгәр дә сезгә ярдәм кирәк булса, сез безнең адресны безнең сайтта таба аласыз һәм товарларыбыз турында тулырак мәгълүмат алу өчен безнең офиска үзегез килә аласыз. Без һәрвакыт бәйле өлкәләрдә мөмкин булган клиентлар белән озак һәм тотрыклы хезмәттәшлек мөнәсәбәтләре урнаштырырга әзер.













