Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Салкын саклагыч җылыткыч элементын эретү |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...Салкын саклау җылыткыч элементыТорба диаметры 6,5 мм һәм 8,0 мм булырга мөмкин, формасын бер туры, икеләтә туры, U формасында, W формасында, L формасында һәм башка теләсә нинди махсус формада үзгәртергә мөмкин. Кургаш чыбыкның стандарт озынлыгы 700 мм, яисә шәхси заказ буенча. | |
Продукт конфигурациясе
...салкын саклау җылыту трубкасыдат басмас корыч торба белән капланган, каршылык чыбыгы һәм модификацияләнгән магний оксиды порошогы белән тутырылган, аннары кечерәйтелгән һәм силикон тоташтыргыч ярдәмендә герметикланган. Магний оксиды порошогы функциясе - изоляция һәм җылылык үткәрүчәнлек, аның дымлы мохиттә үткәрмәвен һәм агып чыкмавын тәэмин итү.торбасыман җылыткычны эретүсиликон чыбык куллана, шулай ук су үткәрми, гадәти торба диаметры 6,5 мм, 8 мм, 10,7 мм, зурлыгы һәм формасы куллану мохитенә карап көйләнергә мөмкин.
Аерым алганда, эш принцибыэретү өчен электр җылыту трубкасыБу каршылык чыбыгының энергия белән тулыландырылганнан соң җылынуын, магний оксиды порошогы изоляциясе һәм җылылык үткәрүчәнлеге аша җылылыкны тышчага күчерүен һәм җылыту эффектына ирешүен күздә тота. Бу җылыту ысулы тиз җылыту яки эретү таләп ителгән урыннар өчен, мәсәлән, салкын саклау өчен яраклы. Җылыту трубкасы тарафыннан барлыкка килгән җылылык салкын саклаудагы әйберләрнең тиз эревенә яки билгеле бер температураны сакларга ярдәм итә.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукциянең өстенлекләре
1. Эретүче салкын бүлмә эретүче җылыткычлар, нигездә, һава суыткычлары, суыткычлар, туңдыргычлар һ.б. кебек суыткыч җиһазларында кулланыла.
2. Яхшы изоляциягә һәм су үткәрми торганлыкка ия.
3. Эретү җылыткыч трубкасын җитештерүдә, гадәттә, коррозиягә яхшы дучар булган 304 дат басмас корыч кулланыла.
4. Суыткыч эретү җылыткычының спецификацияләрен (трубка диаметры, формасы, озынлыгы, көче һәм көчәнеше) клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин.
JINGWEI Wokshop
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















