Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Алюминий торбалы җылыткычларны эретү |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 4,5 мм, 6,5 мм һ.б. |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Алюминий эретү җылыткычы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Jingwei җылыткычы - алюминий эретү җылыткыч трубкалары заводы, алюминий җылыту трубкасының спецификациясен клиент рәсеме яки үрнәкләре буенча көйләргә мөмкин. Хәзерге вакытта без берничә җитештердекалюминий эретү җылыткычынигездә, Мисырга һәм башка Якын Көнчыгыш илләренә экспортлана, әгәр сезгә безнең белән элемтәгә керергә кирәк булса. | |
Продукт конфигурациясе
Суыткыч өчен алюминий эретү җылыткычы - гадәттә парга әйләндерү катушкалары янында урнашкан электр җылыту элементы. Ул вакыт-вакыт тупланган бозны һәм бозны эретү өчен активлаштырыла, шуның белән ул су рәвешендә агып китә. Эретү системаларының төрле төрләре бар, ләкин төп принцип эретү процессын башлау өчен туңдыргыч бүлегендә температураны вакытлыча күтәрүне үз эченә ала.
Гадәттә, ул эретү таймеры, эретү термостаты яки электрон идарә итү тактасы белән идарә ителә. Бу компонентлар эретү циклының даими арада булуын тәэмин итү өчен бергә эшли, артык туңу җыелуын булдырмый. Бу суыткычның яки туңдыргычның нәтиҗәлелеген сакларга ярдәм итә һәм температураны тиешенчә контрольдә тотарга ярдәм итә.
Продукция куллану
1. Суыткычларда, тирән туңдыргычларда һ.б. эретү өчен киң кулланыла.
2. Бу эретү өчен алюминий торба җылыткычларын коры тартмаларда, җылыткычларда һәм плитәләрдә һәм башка урта температуралы кушымталарда да кулланырга мөмкин.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














