Продукт параметрлары
| Продукт исеме | 4848310185 номерлы алюминий фольга җылыткычлары |
| Материал | җылыту чыбыгы + алюминий фольга тасмасы |
| Көчәнеш | 220В |
| Көч | 28 Вт |
| Форма | Шәхси заказ буенча |
| Кургаш чыбык озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Терминал моделе | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| MOQ | 120 данә |
| Куллану | Алюминий фольга җылыткыч |
| Төргәк | 100 данә бер картон тартма |
| Зурлыгы, формасы һәм көче/көчәнешеКытай алюминий фольга җылыткыч пластинасыклиент таләбе буенча көйләнергә мөмкин, без җылыткыч рәсемнәре буенча ясалырга мөмкин һәм рәсем яки үрнәкләр кирәк булган махсус форма. Рәсем фольга җылыткыч моделе номеры 4848310185, төргәк бер җылыткыч һәм бер капчыктан тора ала. | |
Продукт конфигурациясе
Алюминий фольга җылыткычын эретү- алюминий фольга җылыткыч төре, ул суыткычлар, автомобильләр, супермаркет туңдыргычлары, туклану җиһазлары һәм эретү яки изоляция таләп итә торган башка җиһазлар яки җиһазлар өчен эшләнгән.Алюминий эретү фольгасы җылыткычы ике яки аннан да күбрәк катлам алюминий фольгадан һәм ПВХ яки силикон изоляцияләнгән җылыту чыбыгыннан тора. Җылыту чыбыгы ике яки аннан да күбрәк катлам алюминий фольга арасына урнаштырыла, яисә бер катлам алюминий фольгада кайнар эретелә. Алюминий фольгага тишекләр кисү яки термостат урнаштыру да бар.JINGWEI җитештергән эретү алюминий фольга җылыткычы бердәм җылыту, югары җылылык үткәрүчәнлеге, энергияне саклау, югары куркынычсызлык күрсәткечләре, югары сыйфат, арзан бәя, уңайлы урнаштыру һәм сыгылмалылык үзенчәлекләренә ия, һәм кулланучы ихтыяҗларына карап көйләнергә мөмкин.
Продукция кушымталары
1. Суыткычны яки туңдыргычны эретүдән яки туңдырудан саклау
2. Пластиналы җылылык алмаштыргычның туңудан саклау системасы
3. Ашханәдә җылытылган ризык өстәленең температурасын саклап торыгыз
4. Электрон яки электр контроль тартмасының конденсациягә каршы торуы
5. Ябык компрессорлы җылыту
6. Ванна бүлмәсе көзгесе конденсациягә каршы
7. Конденсацияне булдырмас өчен суыткычлы витрина шкафы
8. Көнкүреш техникасы, медицина...
9. Үсенте утырту, чәчәк ату яки яраклы үстерү
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













