| Продукт исеме | Заказ буенча ясалган силикон каучук җылыту элементы |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылыту мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификацияләрен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Силикон каучук җылыту элементыюгары температурага чыдамлылыктан, югары җылылык үткәрүчәнлегеннән, яхшы изоляция күрсәткечләреннән, яхшы ныклыктагы силикон каучуктан, югары температурага чыдам җепсел белән ныгытылган материалдан һәм металл җылыту пленка схемасыннан торган йомшак электр җылыту пленкасы элементы төре. Төп компонентларысиликон каучук җылыту мәйданчыгыике кисәк пыяла җепселле тукыма һәм ике кисәк прессланган силикагель бар, сыгылмалы җылыту корпусын тәшкил итә, формасы ихтыяҗларга туры китереп эшләнергә мөмкин, җылылыкны җылытырга кирәк булган теләсә нинди урынга күчерә.силикон каучук җылыткычСтандарт калынлыгы 1,5 мм, йомшаклыгы яхшы, җылытылган әйбер белән тулысынча тыгыз бәйләнештә була ала.
1. Бик яхшы физик көч һәм йомшак үзлекләр, төрле формадагы җылытылган әйберләр белән яхшы бәйләнештә була ала.
2. Өч үлчәмле форманы да кертеп, теләсә нинди формада ясарга мөмкин, шулай ук җиңел урнаштыру өчен төрле тишекләр өчен дә саклап куярга мөмкин.
3. Җиңел авырлык, калынлыкны киң диапазонда көйләргә мөмкин (минималь калынлык нибары 0,5 мм), җылылык сыйдырышлыгы аз, тиз җылыту тизлегенә һәм югары температура контроле төгәллегенә ирешә ала.
4. Һава торышына һәм картаюга чыдам, чөнки электр җылылык пленкасының өслек изоляция материалы продуктның өслек ярылуын нәтиҗәле рәвештә булдырмый һәм механик ныклыкны арттыра, продуктның хезмәт итү вакытын шактый озайта.
Силикон каучук җылыткычАның куллану даирәсенең бик киң булуы, җылыту яки җылылык изоляциясе таләп иткән барлык очракларда, нефть химиясе сәнәгате кебек химия сәнәгатьләрендә, сыра җитештерү сәнәгатендә азык-төлек һәм автомобиль сәнәгатендә, экспериментларда, атом электр станцияләрендә, машина төзелеше өлкәсендә, диңгез платформаларында, әйләнә-тирә мохитне саклау инженериясендә кулланыла. Моннан тыш,силикон җылыту мәйданчыгышулай ук медицина җиһазларын җылыту һәм изоляцияләү өчен кулланыла.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




