Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Заказ буенча пешерелгән дат басмас һава җылыту элементлары |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Мичнең җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...мичнең җылыту элементыМикродулкынлы мич, плитә, электр гриле өчен кулланыла. Мич җылыткычының формасын клиент рәсемнәре яки үрнәкләре буенча көйләргә мөмкин. Торба диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм яки 10,7 мм итеп сайларга мөмкин. JINGWEI HEATER - профессиональ җылыту торбалары заводы, аның көчәнеше һәм көчемичнең җылыту элементыКирәк булганда көйләнергә мөмкин. Мичнең җылыту элементы трубкасын җылытырга мөмкин, җылытканнан соң трубканың төсе куе яшел төстә булачак. Бездә терминал модельләренең күп төрләре бар, әгәр сезгә терминал өстәргә кирәк булса, безгә башта модель номерын җибәрергә кирәк. | |
Продукт конфигурациясе
Пешерү өчен дат басмас корычтан эшләнгән һава җылыту элементы - электр миченең мөһим компоненты, ул пешерү һәм пешерү өчен кирәкле җылылык бирә. Ул мич эчендәге температураны теләгән дәрәҗәгә күтәрү өчен җаваплы, бу сезгә төрле ризыклар әзерләргә мөмкинлек бирә.
Электр мич җылыту элементлары гадәттә югары температурага һәм электр токларына чыдам материаллардан ясала. Алар еш кына югары электр каршылыгына ия булган никель-хром эретмәләре (мәсәлән, нихром) кебек металлардан ясала. Электр энергиясе бу материаллар аша үткәндә, алар каршылыгы аркасында җылына, һәм бу җылылык аннары мич эченә күчә, ризык пешерелә яки пешерелә.
Продукция үзенчәлекләре
1. Торак шартларында ашарга пешерү һәм икмәк пешерү
2. Коммерция кухнялары
3. Азык-төлек җитештерү һәм эшкәртү
4. Текстиль сәнәгате
5. Җылылык белән эшкәртү
6. Медицина һәм фармацевтика сәнәгате
7. Электроника җитештерү
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














