Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Картер җылыткычы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14мм, 20мм, 25мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Картер җылыткыч каешы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...картер җылыткычыкиңлеге 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм һ.б. булырга мөмкин. Картер җылыткычын кондиционер компрессорын яки суыткыч вентилятор цилиндрын эретү өчен кулланырга мөмкин.картер җылыткыч каешыозынлыгын клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Картер җылыткычының җылыту элементы буларак никель-хром эретмәсеннән ясалган каршылык чыбыгы урнаштырылган, ул тиз җылына һәм температура тигез бүленешенә ия. Изоляция катламы силикон каучуктан һәм кевлар җепселләреннән, импорт күбектән һ.б. ясалган, алар югары һәм түбән температураларга чыдам, коррозиягә чыдам, югары изоляциягә һәм картаюга чыдам. Ул өч катламнан тора, шул исәптән эчке каплау, урта изоляция катламы һәм тышкы саклагыч катлам. Ул яхшы җылылыкка чыдам һәм ышанычлы изоляциягә ия, сыгылмалы, җылытыла торган объект белән тыгыз бәйләнештә була ала, югары җылылык нәтиҗәлелегенә ия, куллану җиңел, җылытыла торган өлешнең өслегенә турыдан-туры урап була ала.
Продукт функциясе
Компрессорның картер җылыткыч тасмасы компрессорның эшләтеп җибәрү һәм эшләү вакытында сыеклык кысылуын булдырмаска тиеш. Кондиционерның сезонлы эшләвендә яки үзәк кондиционер урнаштырылганнан соң, беренче тапкыр эшләтеп җибәрү (яки эшләтеп җибәрү) алдыннан, җайланманы алдан җылытырга кирәк (гадәттә 6 сәгатьтән артык). Алдан электр белән тәэмин итүдән соң, компрессорның җылыту тасмасы электр белән тәэмин ителгәннән соң, компрессорның хезмәт итү вакытын тәэмин итү өчен, компрессордагы сыек суыткыч матдә алдан парга әйләндерелергә мөмкин. (Киңәшләр: кондиционер озак вакыт кулланылмаганда, эчке һәм тышкы җайланмаларны сүндерергә кирәк, чөнки картер җылыткычы билгеле бер күләмдә электр энергиясен югалтачак.)
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













