Продукт параметрлары
| Продукт исеме | HVAC/R компрессорлары өчен картер җылыткычы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Материал | силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14мм, 20мм, 25мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Картер җылыткыч каешы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| HVAC/R компрессорлары өчен картер җылыткычы киңлеге 14 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм һ.б. булырга мөмкин.силикон җылыту каешыкондиционер компрессорын яки суыткыч вентилятор цилиндрын эретү өчен кулланылырга мөмкин.картер җылыткыч каешыозынлыгын клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Картер җылыткычы - картер төбенә беркетелгән яки кысып куелган электр каршылыгы җылыткычы. Картер җылыткычы компрессордагы майны системаның иң салкын өлешенә караганда югарырак тоту өчен эшли. Бу силикон картер җылыткычлары гадәттә системаның эшләү температурасыннан түбәнрәк тирә-юнь температурасында эшли торган компрессорларда кулланыла. Торак һәм коммерция куллану өчен идеаль һәм эчке җылыткычлары урнаштырылмаган булган системаларга өстәлергә мөмкин.
Заказ бирү адымнары:
1. Картер яки компрессорның әйләнәсен яки диаметрын үлчәгез
2. Көчәнешне һәм куәтне билгеләгез
3. Шул параметрларга нигезләнеп картер җылыткычын сайлагыз
Продукция үзенчәлекләре
1. Тасма стиле сыгылмалы һәм урнаштыру җиңел
2. Тиз җылыту
3. Дымга чыдам һәм коррозиягә чыдам
4. Куркынычсызлык өчен җиргә урнаштырылган
5. OEM алыштыру
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














