Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Суыткыч җайланмасы Эретү җылыту трубкасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Суыткыч җайланмасын эретү өчен җылыту трубкасы һава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Дат басмас корычэретү җылыту трубкасыТорба диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, торба кургаш чыбык өлеше белән резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыту торбасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Суыткыч җайланмасы эретү җылыткычлары MgOга батырылган һәм металл тышлык белән сакланган спираль резистив чыбык кулланып консолидацияләнгән һәм урнаштырылган технологияләрне кулланалар. Эреткәннән соң эретү торбасыман җылыту элементлары җылыту ихтыяҗларына һәм бар эзләргә карап төрле геометрияләрдә формалаштырылырга мөмкин. Торба кимегәннән соң, ике терминал махсус ясалган резина пресслау герметикасын ала, бу электр эретү җылыту торбасын суыту җиһазларында гадәти кулланылырга мөмкинлек бирә, шулай ук кулланучыларның таләпләренә туры китереп теләсә нинди формада ясарга мөмкин.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукциянең өстенлекләре
Салкын бүлмә эретү җылыткычы түбәндәге өстенлекләргә ия:
1. Нәтиҗәле эретү сәләте: эретү җылыткыч элементы җылылык алмаштыргычка беркетелгән бозны тиз эретә, эретү нәтиҗәлелеген арттыра ала.
2. Яхшы ышанычлылык: эретү җылыткыч трубкасы озак хезмәт итү вакытына һәм тотрыклы эш сыйфатына ия, тотрыклы куллануга ия.
3. Югары нәтиҗәлелек: эретү җылыткыч трубкасы югары нәтиҗәлелек һәм энергияне саклау үзенчәлекләренә ия, бу энергия куллану дәрәҗәсен яхшырта ала.
4. Югары куркынычсызлык: эретү җылыткычы куркынычсыз материалларны һәм конструкция дизайнын куллана, бу югары дәрәҗәдәге куркынычсызлыкка ия.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















