| Продукт исеме | Компрессор картер җылыткычы |
| Материал | Силикон каучук |
| Киңлек | 14мм, 20мм, 25мм һ.б. |
| Каеш озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки заказ буенча. |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | Шәхси заказ буенча |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Картер җылыткычы |
| Терминал моделе | Шәхси заказ буенча |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| ...Компрессор җылыту каешыКондиционерның картеры өчен кулланыла, картер җылыткыч каешы 14 мм һәм 20 мм, каеш озынлыгын картер әйләнәсенә карап ясарга мөмкин. Сез каеш озынлыгына һәм көченә карап, картер җылыткычының туры килә торган киңлеген сайлый аласыз. | |
Картер җылыту каешыУл электр продукты булып тора, нигездә кондиционер һәм суыткыч сәнәгатендә төрле картерларда кулланыла, аның төп функциясе - суыткыч матдә һәм туңдырылган майның кушылуын булдырмау. Температура төшкәч, суыткыч матдә суыткычтагы майга тизрәк эри, газ суыткыч матдәсенең торбаларда конденсацияләнүенә китерә һәм картерда сыек формада җыела. Вакытында эшкәртелмәсә, бу компрессорның майлавы бозылуына һәм картерга һәм тоташтыручы штангага зыян китерергә мөмкин. Шуңа күрә,картер җылыткыч каешыҗылыту аша моның булмавын булдырмау, компрессорның нормаль эшләвен тәэмин итү һәм хезмәт итү вакытын озайту өчен эшләнгән.
1. Проект озынлыгы, номиналь көчәнеш, куәткартер җылыткычы(гадәттә метрга 100 Вт тан артык түгел), розетка озынлыгын кулланучы билгели.
2. силикон картер җылыткычы-30℃ тан +180℃ ка кадәр әйләнә-тирә мохит температурасында нормаль эшли ала, һәм тирә-юнь һавасының чагыштырма дымлылыгы 90% тан артмый (температура 25℃).
3. Эш көчәнеше 187В - 242В 50Гц.
4. Гадәти шартларда (25℃) даими ток каршылыгы тайпылышы стандарт кыйммәтнең ±7% тан кимрәк.
5. Theкомпрессор картер җылыткычыЭш өслеге температурасы бертигез булырга тиеш, тайпылыш ±10% тан артмаска тиеш, максималь температура 150°C тан артмаска тиеш.
6. Theкомпрессор җылыту каешыACl800V/1mΩ көчәнеш сынауларына чыдам булырга тиеш, ватылу һәм ялкынлану күренеше булмаска тиеш.
7. Эш температурасында, агып чыгу тогысиликон җылыту каешы0,1 мА дан артмаска тиеш.
8. Чумдыру сынауыннан соң, изоляциягә каршы торучанлыксиликон каучук картер җылыткыч100MΩ дан ким булмаска тиеш.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














