Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Салкын саклау өчен эретү җылыту трубкасы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...салкын бүлмә җылыту трубкасыһава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Дат басмас корычһава суыткычы өчен эретү җылыту трубкасыТорба диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, торба кургаш чыбык өлеше белән резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыту торбасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Салкын саклау өчен эретү җылыту трубкасы - төрле салкын саклау, суыткыч, дисплей, утрау шкафы һәм башка туңдыру җиһазларын электр белән җылыту һәм эретү өчен эшләнгән һәм эшләнгән электр компоненты. Торбалы җылыткыч нигезендә MgO тутыргыч буларак, ә тышча буларак дат басмас корыч кулланыла. Оч тоташтыру терминаллары кысылганнан соң махсус резина пресс белән ябыла, бу туңдыру җиһазларында җылыту трубкасының нормаль эшләвен тәэмин итә.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукциянең өстенлекләре
1. Гадәти җылыту элементлары белән чагыштырганда, югары электротермик конверсия нәтиҗәлелеге, якынча 30% энергияне экономияләү
2. Югары эш температурасы һәм киң сайлау диапазоны. Алар арасында керамик капкач төренең максималь температурага чыдамлыгы 800 ℃.
3. Температураның тиз күтәрелүе, кечкенә термик инерция, югары температурага чыдамлык, коррозиягә чыдамлык, термохимик үзлекләрнең яхшы тотрыклылыгы, озак хезмәт итү вакыты һәм югары изоляция ныклыгы
4. Бу - пычранусыз һәм чиста җылыткыч, заманча җитештерү таләпләренә югары ритм һәм югары сыйфат белән җавап бирә, һәм барлык төр суыткыч җиһазлары өчен дә яраклы.
5. Уңайлы урнаштыру, экономияле һәм куркынычсыз
6. Гомумән алганда, трубка мичтә дымландыру ысулы белән эшкәртелә, төсе беже төсендә, югары температурада җылытылырга мөмкин, электр җылыту трубкасының өслек төсе кара яки куе яшел.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














