| Продукт исеме | Салкын бүлмә өчен U типтагы эретү торбасыман җылыткыч |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Торба озынлыгы | Шәхси заказ буенча |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700 мм, яки шәхсиләштерелгән |
| Мөһерләү ысулы | резина баш яки кечерәйтелә торган трубка белән ябыштырыла |
| Раслаулар | CE/CQC |
| U типтагы эретү торбасыман җылыткыч, нигездә, җайланма суыткычы өчен кулланыла, U-формасындагы берьяклы озынлык L парга әйләндерү пычагы озынлыгына карап көйләнә, ә эретү җылыту торбасының диаметры гадәттә 8,0 мм, куәт метрына якынча 300-400 Вт тәшкил итә. Резина җылыткыч яки кыскартыла торган җайланма ярдәмендә кургаш чыбык белән җылыту торбасын герметизацияләү ысулы таләпләргә туры китереп көйләнергә мөмкин, гадәти герметизацияләү режимы - резина баш белән калыпка салынган герметизация. | |
Эретүче торбасыман җылыткыч саклагыч тышлык буларак 304 дат басмас корычтан, җылыту корпусы буларак югары сыйфатлы эретмә җылыткыч чыбыктан эшләнгән һәм модификацияләнгән магний оксиды порошогы белән тутырылган. Заказчы таләпләренә туры китереп, продуктның тиешле озынлыгын һәм формасын ясарга кирәк. Ул, нигездә, суыткычлар, туңдыргычлар, суыткычлар, салкын саклау урыннары һ.б. кебек суыткыч җиһазларын эретү өчен кулланыла.
U формасындагы эретү җылыту трубкасы тиз җылылык реакциясе, югары температура контроле төгәллеге һәм югары комплекслы җылылык нәтиҗәлелеге үзенчәлекләренә ия. Эретү җылыту элементы яхшырак эретү эффектына ирешүне үз эченә ала. Коррозиягә чыдам, тутыкмый, яхшы җылылыкка чыдам, куркынычсыз, сыгылмалы формалаштыру һәм башка өстенлекләр белән.
Эретү торбасыман җылыту элементы, нигездә, суыткычларда, суыткычларда, парга әйләндергечләрдә һәм башка суыту җиһазларында кулланыла, ул яхшырак суыту эффектына ирешү өчен эшли торган машина.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














