| Продукт исеме | Салкын бүлмә туңдыргычын җылыту чыбыгы |
| Материал | Силикон каучук |
| Чыбык диаметры | 3.0 мм, 4.0 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | 0,5M-20M |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Dэретү чыбыклы җылыткыч |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| иске саклау, туңдыргыч, суыткыч витрина шкафы эретү һәм туңдыру эффекты.эретү чыбыклы җылыткычматериал силикон каучук яки ПВХ сайларга мөмкин, спецификация таләпләргә туры китереп көйләнергә мөмкин.силикон каучук җылыту чыбыгы, аңа дат басмас корыч, алюминий яки пыяла җепселдән үрелгән материал өстәргә мөмкин. Бу җылыту чыбыгы өслегендәге изоляция катламын урнаштыру вакытында кыска ялганышка китергән зыяннан нәтиҗәле саклый. | |
Салкын саклау җайланмасының эш принцибыишек рамлы җылыткыч чыбыкчынлыкта бик гади, ягъни барлыкка килгән җылылыкэретү җылыту чыбыгытемператураны контрольдә тоту эффектына ирешү өчен ишек рамкасы тирәсендәге һаваны җылыта. Гомумән алганда, җылыту чыбыгы ток аша билгеле бер күләмдә җылылык бүлеп чыгара, ишек рамкасы тирәсендәге температураны билгеле бер температурага кадәр күтәрә, шуның белән температураны контрольдә тоту максатына ирешә.
Салкын саклау ишеге рамкасының туңуын һәм тиз суынуын булдырмас өчен, начар герметикалануны булдырмас өчен,туңдыргыч җылыту чыбыгыгадәттә салкын саклау ишеге рамкасы тирәсендә урнаштырыла. Салкын саклауишек рамлы чыбыклы җылыткычнигездә, түбәндәге ике рольне башкара:
1. Бозлануны булдырмагыз
Салкын мохиттә һавадагы дым җиңел генә су бөртекләренә әйләнеп, туң барлыкка китерә, бу исә салкын саклау ишеге рамкасының катылануына китерә, нәтиҗәдә герметиклык начарлана. Бу вакытта,эретү җылыту чыбыгыишек рамкасы тирәсендәге һаваны җылыта ала, шуның белән туң эрүгә китерә, шулай итеп боз барлыкка килүенә юл куймый.
2. Температураны контрольдә тотыгыз
Салкын саклау урыныишек рамасын җылыту чыбыгыишек рамкасы тирәсендәге һаваны җылыта ала, шуның белән һава температурасын арттыра, ишек рамкасы тирәсендәге температураны контрольдә тота, кискен суынудан саклый, бу салкын саклау бүлмәсенең эчке температурасының тотрыклылыгына ярдәм итә.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














