Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Салкын бүлмә өчен парландыручы эретү җылыткычы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Эретү җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 700-1000 мм (заказ буенча) |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| Салкын бүлмә парландыргыч эретү җылыткычы һава суыткычын эретү өчен кулланыла, рәсем формасыэретү җылыту трубкасыAA тибындагы (икелә туры торбалы), торба озынлыгы сезнең һава суыткычыгызның зурлыгына туры килә, безнең тулысынча эретү җылыткычы кирәк булганда көйләнергә мөмкин. Дат басмас корычһава суыткычы өчен эретү җылыту трубкасыТорба диаметры 6,5 мм яки 8,0 мм булырга мөмкин, торба кургаш чыбык өлеше белән резина баш белән ябыштырылган булачак. Шулай ук U һәм L формаларында да ясарга мөмкин. Эретү җылыту торбасының көче метрына 300-400 Вт тәшкил итәчәк. | |
Продукт конфигурациясе
Салкын бүлмә парландыргыч эретү җылыткычлары төрле туңдыргычларда һәм суыткыч шкафларда авыр эретү аркасында килеп чыккан начар суыту эшчәнлеге проблемасын хәл итү өчен махсус эшләнгән. Бу эретү җылыткычлары суыту катушкаларында һәм башка компонентларда туң җыелуын булдырмау юлы белән суыту системаларының нәтиҗәлелеген һәм нәтиҗәлелеген саклап калу өчен бик мөһим. Ныклы дат басмас корыч торбалардан ясалган эретү җылыткычларын билгеле бер кушымталарга туры китереп төрле формаларга бөкләргә мөмкин, бу җиңел урнаштыруны һәм оптималь эшләүне тәэмин итә.
Һава суыткыч моделе өчен эретү җылыткычы
Продукция куллану
1. Туңдыргычлар һәм суыткыч шкафлар: Төрле төрдәге туңдыргычларда һәм суыткыч шкафларда туңуны булдырмас өчен кулланыла.
2. Суыту вентиляторлары һәм конденсаторлар: Нәтиҗәле эретүне тәэмин итү өчен суыту вентиляторлары һәм конденсаторлар катламнары эченә урнаштырылган.
3. Су җыю өчен савытлар: Су җыю өчен савытларның төбендә электр белән идарә ителә торган эретү өчен кулланыла, суның туңуын булдырмый.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














