Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кытай SS304 тасмалы канатлы торбалы җылыткыч |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм һ.б. |
| Форма | Туры, U формасындагы, W формасындагы, яки шәхсиләштерелгән |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Финлы җылыту элементы |
| Терминал | Резина баш, фланец |
| Озынлык | Шәхси заказ буенча |
| Раслаулар | CE, CQC |
| Канатлы җылыту элементының формасын без гадәттә туры, U, W формаларында ясыйбыз, шулай ук кирәк булганда кайбер махсус формаларны да көйли алабыз. Күпчелек клиентлар фланец буенча трубка башын сайлыйлар. Әгәр сез канатлы җылыту элементларын суыткычта яки башка эретү җиһазларында куллансагыз, бәлки, баш мөһерен силикон каучук белән сайлый аласыз, бу мөһерләү ысулы иң яхшы су үткәрми торган матдәгә ия. | |
Продукт конфигурациясе
...SS304 канатлы торбалы җылыткычагымдагы янучан кисәкчәләрдән очкын һәм янгын куркынычын минимальләштерә, бу аны ачык торбалы җылыткычларга караганда куркынычсызрак вариант итә. Канатлар өслек мәйданын арттыра һәм алар һавадагы җылылыкны һәм торба җылыткычлары һәм конвекция мичләре кебек инерт газ җылыту системаларындагы җылылыкны тиз тараталар. Капкач, канатлар һәм фитингларканатлы җылыту элементларыбарысы да дат басмас корычтан ясалган, канатлары зурлыгы 5 мм, ә торба диаметры 6,5 мм, 8,0 мм яки 10,7 мм булырга мөмкин, бу корычтан күбрәк җылылыкка һәм коррозиягә чыдам. Бу җылыткычлар чыгаруны көйләү өчен температура күчергече яки контроле (аерым сатыла) таләп итә.
Форманы сайлау
Продукция кушымталары
1. Җылыту һәм киптерү процессы
Канатлы торбалы җылыткычлартөрле тармакларда, мәсәлән, сәнәгать мичләрендә, киптерү тоннельләрендә һәм җылылык эшкәртү җиһазларында җылыту һәм киптерү процессларында киң кулланыла. Аларның югары температураларны тиз һәм нәтиҗәле итеп җитештерү сәләте аларны бу кушымталар өчен идеаль итә.
2. Химия һәм эшкәртү сәнәгате
Дат басмас корычтан ясалган канатлы җылыту элементыхимия һәм эшкәртү сәнәгатендә сыеклыкларны, газларны һәм саклау бакларын җылыту өчен кулланыла. Алар гадәттә химик реакторларда, дистилляция манараларында һәм саклау бакларында очрый. Бу канатлы җылыткычлар тарафыннан тәэмин ителгән төгәл температура контроле оптималь процесс шартларын һәм продукт сыйфатын тәэмин итә.
3. Җитештерү һәм җитештерү линиясе
...тасмалы канатлы җылыту торбаларыҗитештерүдә һәм җитештерү линияләрендә киң кулланыла.канатлы җылыту элементыпластик инъекция формалаштыру, экструзия процесслары һәм азык-төлек эшкәртү җиһазлары кебек кушымталарда кулланыла. Бу җылыткычлар тарафыннан тәэмин ителгән тиз җылыту вакыты һәм бердәм җылыту бу сәнәгать процессларының җитештерүчәнлеген һәм нәтиҗәлелеген арттырырга ярдәм итә.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














