| Продукт исеме | Кытай силикон сырасы өчен өй җылыткычы |
| Материал | Силикон каучук |
| Киңлек | 14 мм һәм 20 мм |
| Көчәнеш | 110В-230В |
| Көч | 21W, яки махсус |
| Каеш озынлыгы | 900 мм |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1900 мм |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Өйдә кайнату җылыткычы |
| Штепсель | АКШ, Евро, Бөекбритания, Австралия һ.б. |
| Төргәк | сумка яки тартма |
| Раслаулар | CE |
| ...өйдә кайнату җылыткыч каешысиликон каучуктан эшләнгән, каеш киңлеге 14 мм яки 20 мм. Каеш төсе кызыл, кара, сары, зәңгәр, кызгылт сары. Пакет өченкайнату җылыткычы каешы 1. безнең стандарт төргәк (аз күләмдә) - бер җылыткыч һәм бер үтә күренмәле капчык 2. шәхсиләштерелгән төргәкне сайларга мөмкин (басма карточкасы булган тартма яки сумка) | |
Эш принцибыөйдә кайнатылган сыра җылыту каешынигездә, электр җылыту аша эшләнә, PTC кайнар һава җылыткычы һәм даими температураны контрольдә тоту җиһазлары кулланыла, температура 31,5℃ ~ 32℃ арасында куела, бу электр мичендә тулысынча әчетүен тәэмин итә.
Шәраб ясау процессында температураны контрольдә тоту төп факторларның берсе булып тора.өйдәге шәраб җылыту каешыкүңгелләндергеч яки санлы температура контроле белән сайларга мөмкин, билгеләнгән температура диапазонында тотрыклы эшли ала, югары температурадан зыян күрми. Бу җылыту ысулы даими температура контроле җиһазлары белән берләштерелә, ферментация вакытында температураның оптималь диапазонда тотрыклы булуын тәэмин итү, тулы ферментацияне һәм шәрабның яхшы тәмен тәэмин итү өчен.
1. Сыра кайнату циклын тизләтегез: Сыра кайнату вакытын бер атнага кыскартыгыз, шулай итеп сез өйдә ясалган сырадан тизрәк ләззәт ала аласыз һәм киләсе партияне башлый аласыз!
2. Җылылыкны көйләү: Җиңел кулланыла торган кристалл термометр белән кайнату температурасын күзәтегез һәм каешның электр белән көйләгече белән кирәк булганда җылылыкны көйләгез.
3. Куркынычсызлык һәм әйләнә-тирә мохитне саклау: Энергияне нәтиҗәле куллана, су үткәрми, скоби өчен куркынычсыз. (Бу гадәти һәм куркынычсыз, һәм бераз ис килә.)
4. Өйдә күпләп сыра кайнату өчен идеаль: җылыту җебе үзе 35 дюйм озынлыкта, 8 галлонга кадәр күләмле өйдә сыра кайнату савытлары өчен идеаль. Яисә, сез икеләтә эш башкарасыз икән, аны берьюлы 2 кечерәк савытка (һәрберсе 1-2 галлоннан) урап куярга мөмкин!
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














