Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кытай силикон резина җылыткыч матасы |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылыту мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификацияләрен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Силикон каучук җылыткыч келәмнәре, аларның сыгылмалылыгы, бердәм җылыту мөмкинлекләре һәм ныклыгы аркасында, туңдыргычларда куллану өчен бик яраклы. Силикон каучук җылыткыч келәмнәре туңдыргычның махсус таләпләренә туры китереп төрле формаларда, зурлыкларда һәм ватт тыгызлыкларында ясалырга мөмкин. Силикон каучук җылыткыч келәмнәре сезнең үтенечегез буенча, мәсәлән, зурлык, көчәнеш һәм куәт һ.б. буенча көйләнергә мөмкин. Тиешле силикон каучук җылыткыч келәмнәрен сайлап һәм кулланып, сез туңдыргычның нәтиҗәлелеген һәм ышанычлылыгын арттыра аласыз, даими һәм югары сыйфатлы киптерү нәтиҗәләрен тәэмин итә аласыз.
Продукция үзенчәлекләре
1. Бердәм җылыту:Кремний каучук җылыткыч келәме аларның өслеге буенча тигез җылылык бүленешен тәэмин итә, бу туңдыргыч эчендә тотрыклы температураны саклау өчен бик мөһим.
2. Сыгылмалылык:Бу силикон каучук җылыткыч келәмен катлаулы формалар һәм өслекләр тирәли җиңел формалаштырырга яки урап куярга мөмкин, бу яхшы җылылык контактын һәм нәтиҗәле җылылык күчерүен тәэмин итә.
3. Чыдамлык:Кремний каучук җылыткыч келәмнәре нык һәм каты мохиткә, шул исәптән туңдырып киптерү процессында очрый торган түбән температураларга чыдам.
4. Тиз җавап бирү вакыты:Кремний каучук җылыткыч келәмнәре тиз җылына, бу киптерү процессын төгәл контрольдә тотарга мөмкинлек бирә.
Продукция куллану
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









